alexa
Key Museum | Klasik Otomobiller | Quadran | HOROBOX
Key Museum İstanbul’da Burak BAYRAM

Türkiye’nin en büyük klasik otomobil müzesi unvanını taşıyan Key Museum, D-Saat bünyesinde faaliyet gösteren ve multi-brand mağaza konseptinin lider markalarından olan Quadran ev sahipliğinde İstanbul’a geldi.

QUADRAN-KEY-MUSEUM-1-.jpg

Key Museum, E. Özgörkey Grubu İcra Kurulu Başkanı Murat Özgörkey ile İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Selim Özgörkey’in koleksiyonerlik ruhundan doğdu. 7.000 metrekare alana kurulu olan müzede, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanından derlenen ve 2001 yılından beri titizlikle bir araya getirilen parçalardan oluşmuş farklı koleksiyonlar sergileniyor.

QUADRAN-KEY-MUSEUM.jpgQUADRAN-KEY-MUSEUM-4-.jpg

Lüks ve konfor kavramlarını sofistike hizmetler eşliğinde sunarak modern residence yaşamını tekrar yorumlayan Park Residences Cadde’nin doğaya iç içe atmosferinde gerçekleşen buluşmaya dünyaca ünlü klasik otomobillerin yanı sıra Quadran Boutique bünyesinde yer alan lüks saat markalarının göz alıcı modelleri de damgasını vurdu.

QUADRAN-KEY-MUSEUM-15-.jpg

Sizleri, bir türlü gelmek bilmeyen yazı müjdeleyen güzel hava eşliğinde gerçekleşen organizasyondan fotoğraflar ile baş başa bırakıyoruz...

QUADRAN-KEY-MUSEUM-7-.jpgQUADRAN-KEY-MUSEUM-9-.jpg

QUADRAN-KEY-MUSEUM-10-.jpgQUADRAN-KEY-MUSEUM-11-.jpg

QUADRAN-KEY-MUSEUM-12-.jpgQUADRAN-KEY-MUSEUM-18-.jpg

QUADRAN-KEY-MUSEUM-14-.jpg

Yorumlar (0)