alexa Blaken | Rolex | Size Özel | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

BLAKEN: Her Detay Size Özel

Rolex_logo-svg.png

Kol saati diye sorduğumuzda çoğumuzun aklına gelen ilk marka Rolex oluyor. Bu popülerlik birçok kişinin seçiminde önemli bir kriter.

Zaten üretim adetlerine baktığınızda da bu tezin doğru olduğu ispatlanıyor. 1 Milyon adete yakın üretimi 2 ana ürün grubu içerisinde toplamda 20 civarı modele yayan Rolex’in farklı varyasyonları da olsa bir çok ortamda sahip olduğunuz saatin birebir aynısına rastlamanız mümkün.  

İşte bu durum sizi rahatsız ediyor ve Rolex’ten de vazgeçemiyorsanız “Cool” olma yolunda bir adım atmanız gerekiyor.

_DSC7765.jpg

Son dönemde ilginin hızla attığı modifiyeli saat trendinin önemli oyuncularından biri Alman markası “Blaken”.

Kendilerine ait 2 farklı patent ile piyasa da boy gösteren Blaken’ın saatleri kaplarken yapımı sadece Almanya’da mümkün olan DLC teknolojisini kullanıyor.

Motor sporları ve uzay çalışmalarında da kullanılan bu teknolojinin işlenmesi 16 gün sürüyor. Uygulama sonrasında işlem öncesine göre 8 kat daha sert ve çizilmeye dayanıklı bir yüzey elde ediliyor.

_DSC7734.jpg

Blaken, toplamda 6-8 hafta civarında bir zaman alan modifikasyonlarda sınır tanımıyor. Parlak bir siyah kasanın yanı sıra mat ve koyu gri bir görünüm elde etmek de mümkün.

_DSC7738.jpg

Kadran ve diğer detaylar müşterinin isteklerine göre özelleştirilebiliyor. Arka kapağa bir sevdiğinizin silueti işlenebildiği gibi kadrana içinden ok geçen kırmızı kalp bile koyulabiliyor.

_DSC7739.jpg_DSC7740.jpg

_DSC7737.jpg

Arte Gioia, Blaken’ın Türkiye’de ki adresi. İstinye Park alışveriş merkezindeki mağazalarında geniş bir stok bulunduruyorlar. Bu modellerden ilginizi çeken olmaz ise kendi modelinizi oluşturup sipariş vermeniz çok kolay.

_DSC7768.jpg

_DSC7755.jpg_DSC7757.jpg

Son dönemde aynı trendin Türkiye’de de gelişmesine katkıda bulunan butikten aldığımız bilgiler doğrultusunda kısa süre içerisinde birçok farklı ve kişiye özel Blaken modelini bileklerde görebileceğimizi söyleyebiliriz.

_DSC7772.jpg

Siz de fark yaratmak istiyorsanız Arte Gioia’nın keyifli ortamına davetlisiniz.

Benzer Haberler