alexa New York | Classic Fusion | Hublot | Chronograph | Yeni Model | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot Classic Fusion Chronograph New York

Hublot-logo.png

Marka dostları arasına kattığı ünlü simalarla dikkat çekmeye devam eden Hublot, New York Giants takımının başarılı oyun kurucusu Eli Manning için özel hazırladığı yeni limitli modelini duyurdu.

hublot-classic-fusion-chronograph-new-york-eli-manning-3.jpg

Amerikan Futbolu’nun duayen takımlarından New York Giants ile devam ettiği marka ortaklığının ikinci sezonuna hızlı bir giriş yapan Hublot, ünlü kulüp ile bağlantılarını daha da güçlendiriyor. New York Giants’ın başarılı oyun kurucusu Eli Manning için özel olarak tasarladığı yeni limitli modelini duyuran Hublot, ünlü marka dostları arasına bir yenisini eklemeyi de ihmal etmiyor.

hublot-classic-fusion-chronograph-new-york-eli-manning-4.jpg

Manhattan – New York’un ünlü mekânlarından Metropolitan Club’ta gerçekleşen akşam yemeğinde duyurulan modelin lansmanına, eski Giants oyuncusu ve Hublot marka dostu Jesse Palmer’ın yanı sıra Giant’ın güncel kadrosunda yer alan yıldız oyuncular Evan Engram, Devon Kennard ve Zak DeOssie de katıldı.

Memnuniyeti gözlerden kaçmayan Eli Manning “ Hublot’un ilk, farklı ve özgün olmayı hedefleyen mottosu benimle örtüşüyor...” sözleri ile marka ortaklığı hakkındaki fikirlerini dile getirirken, Hublot’un ABD Marka Müdürü Jean-François Sberro “ New York Giants ile ilk defa marka ortaklığı yapan saat firması olarak başarılı bir sezonu geride bıraktık. Victor Cruz ile çıktığımız bu yola şimdi de en yeni marka elçimiz Eli Manning ile devam ediyoruz.” dedi.

hublot-classic-fusion-chronograph-new-york-eli-manning-1.jpg

Gecede tanıtılan yeni model, markanın Classic Fusion Chronograph platformu üzerinden hazırlanmış. New York Giants’ın karakteristik mavi tonu kullanılarak tasarlanan modelde, Amerikan Futbolu topunun yüzeyi ile benzer desende hazırlanmış mavi bir deri kayış kullanılmış.

hublot-classic-fusion-chronograph-new-york-eli-manning-2.jpg hublot-classic-fusion-chronograph-new-york-eli-manning-5.jpg

Sadece 22 adet ile limitli üretilen modelin kutu seti de yine New York Giants takımına gönderme yapacak şekilde tasarlanmış. Hublot Classic Fusion Chronograph New York  modelinin satışa sunulacağı noktalar olarak ise markanın 5. Cadde ve Madison Caddesi’nde yer alan butikleri seçilmiş.

hublot-classic-fusion-chronograph-new-york-eli-manning-6.jpg

Benzer Haberler