alexa Air RC44 | Air Classic | Air Collection | H1 | HYT | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

HYT H1 Air Collection

HYT-Logo-New.jpg

HYT yeni modelleriyle yüksek saatçiliğin en özgün markalarından biri olmaya devam ediyor. H1 Air ailesi tasarım ve teknolojik açıdan bazı farklılıklar barındırıyor. RC44 modeli markanın tarihinde bir ilk olma özelliği taşıyor.

Marka, 5 kez Amerika kupasını kazanan RC44 Regatta takımıyla girdiği işbirliğine ithafen ürettiği modeli ile gelecek saatlerin de habercisi olma yolunda ilerliyor. Teknik gelişmelerden en önemlisi ise mekanizmanın safirden üretilmiş bir kadran ile çevrelenmiş olması. 

Classic modeli temel olarak daha sakin bir tasarım anlayışını baz almış olarak karşımıza çıkıyor. RC44 modelinde olduğu gibi safir kristal kadran kullanan saat, üzerinde bulunan roma rakamlarıyla da "klasik" imajını perçinliyor.

Air Pixel ise serinin son yeni üyesi. Saatin en dikkat çekici tasarım unsuru, safir kristal kadran üzerinde bulunan gri tonlarında çalışılmış kamuflaj deseni.

HYT saatlerinin çalışma şekilleri pistonlar ve onların hareket ettirdiği kılcal borular içinde renkli sıvılar üzerine kurulu. Saat 6 pozisyonundaki iki piston senkronize bir şekilde açılıp kapanarak sıvının boru içerisinde hareket etmesini sağlıyor ve bu görsel etki saat göstergesi yerine geçiyor.

Saatlerin ortak teknik özellikleri; 48,8mm x 17,9mm kasa ölçüleri, AR kaplama safir krital cam ve arka kapak, 100m su geçirmezlik, vidalı tepe, kurmalı in-house kalibre, 28800vph, 65 saat güç rezervi.

HYT-H1A-R-BlackPix-Mush-72-RGB.jpg

HYT H1 Air Classic

- 25 adet limitli üretim

- Altın & Titanyum kasa

HYT-H1A-R-Classic-Mush-72-RGB.jpg

HYT H1 Air RC44

- 22 adet limitli üretim

- Alüminyum kompozit kasa

HYT-H1A-R-RC44-Mush-72-RGB.jpg

Benzer Haberler