alexa Hublot | Baselworld 2015 | Classic Fusion | Enamel Britto | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Baselworld 2015’te HUBLOT rüzgarı

horobox_amblem.png

Koleksiyonlarında tematik ve özel edisyon modellere sıklıkla yer vermesiyle de saat severlerin begenisini toplayan HUBLOT, aralarında markanın bayrak gemisi Big Bang’in 10. Yıl Özel Serisi ’nin de bulunduğu birbirinden güzel ve değerli özel modellerini saat severlerin beğenisine sundu.

Baselworld 2015’in ilk gününde, Hublot’nun Yönetim Kurulu Üyesi ve LVMH Saat Bölümü Başkanı Jean-Claude Biver ve Hublot’nun CEO’su Ricardo Guadalupe, toplam değeri 10 Milyon Dolar olan Big Bang Unico “10 Years” Haute Joaillerie koleksiyonunu sundular. 2015 senesi, markanın felsefesi ‘Art of Fusion’ konseptinin yansıması ve saat yapımcılığının ikonik modeli olan ilk Big Bang modelini 2005’te sunan Hublot için önemli bir yıldönümü. Hublot’nun yeni kadın elçisi Bar Refaeli ve Italia Independent firmasının CEO’su, 10. yıl kutlamasına katıldılar.

image001.gifimage002.gif

Classic Fusion Enamel Britto

Brezilyalı sanatçı Romeo Britto, İsviçreli mine sanatçısı Vanessa Lecci ve Hublot’nun CEO’su Ricardo Guadalupe, Hublot standında bir sanat performansı gerçekleştirdiler. Sanatçıların, mesleklerini icra ettikleri etkinlikte, Classic Fusion Enamel Britto tasarımının arkasındaki duygu ve performans davetlilerle paylaşıldı.

image003.gif unnamed.gif

Xherdan Shaqiri

Hublot’nun marka elçilerinden, İsviçreli futbolcu Xherdan Shaqiri, FC Basel Minikler Takımı ile birlikte Hublot standına geldi. Fuar binasının yanında kurulan küçük sahada Shaqiri ve genç futbolcuların küçük bir futbol animasyonunun ardından, futbola adanan Big Bang Unico Bi-Retrograde Chrono modeli tanıtıldı.

image006.gif image007.gif

Antikythera

Antikythera keşfinin yöneticileri Mathias Buttet ve Brendan Folley’in katılımı ile EXOSUIT projesi tanıtıldı ve dalgıç takımları standın giriş katında sergilendi.

unnamed2.jpg
Benzer Haberler