alexa T1114173744108 | Tour de Suisse | T-Race Cycling | Special Edition | Tissot | Sektörden | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Tissot, Tour de Suisse’in Resmi Zaman Tutucusu Olarak Geri Dönüyor!

tissot-logo.png

İsviçre Saat Endüstrisi’nin lokomotif markalarından Tissot, bir kez daha dünyaca ünlü bisiklet yarışı Tour de Suisse’in Resmi Zaman Tutucusu oldu.

t-race-cycling-special-edition-tour-de-suisse-2.jpg

Tissot ve Bisiklet

Tissot’nun hikayesi 1853’te İsviçre’nin Le Locle kentinde başladı. Halen Le Locle’de, bulunan merkezi ile en büyük geleneksel İsviçreli saat üreticisi olan Tissot, beş kıtada saat tutkunları ile buluşuyor. İlk günden bugüne sporun dinamik dünyası ile arasında bir bağ olan Tissot, 1938 yılında spor saatçiliği alanına girerek şampiyonalarda önemli bir oyuncu oldu. Son 50 yıldır bisiklet sporu ile ilgili düzenlenen etkinliklere dahil olan Tissot, 1988’den 1992’ye ve 2016’dan günümüze Tour de France’ın Resmi Zaman Tutucusu olarak yarışlarda yer alıyor. İsviçre kökleri ile gurur duyan Tissot, 1995 yılında UCI Uluslararası Bisiklet Birliği ile güçlerini birleştirdi. O zamandan beri, Tissot, yol, patika, dağ bisikleti ve BMX bisiklet dünya şampiyonaları, dünya kupası bisiklet ve dağ bisikleti yarışlarında Resmi Zaman Tutucusu olarak yer alıyor.

t-race-cycling-special-edition-tour-de-suisse.jpg

Tissot Başkanı François Thiébaud, “Tour de Romandie ve Tour de France ile süren ilişkimize ek olarak Tissot ve Tour de Suisse arasındaki ortaklığın yenilenmesi, bisiklet dünyasıyla olan bağımızı tamamıyla bütünleştirdi. Bir İsviçre markası olarak , bizi köklerimize bağlayan bu ortaklığı yenilemekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

t1114173744108-t-race-cycling-special-edition-tour-de-suisse-4-.jpg

Tour de Suisse Direktörü Olivier Senn ise, “Bu konuda tecrübeli ve güvenilir bir partner olan Tissot’nun yanımızda olması bizi çok mutlu etti. Köklü İsviçre geleneğine ek olarak, bisiklete olan tutkumuz ve bağımız da perçinlenmiş oldu.” dedi.

Tour de Suisse’e Özel Bir Koleksiyon

Tissot bu ortaklığı özel seri olan T-Race Cycling Special Edition Tour de Suisse ile kutlamaktan mutluluk duyuyor. Tissot T-Race Cycling koleksiyonu, bisikletten esinlenerek tasarlanan özellikleri ile tüm bisiklet severlerin, profesyonellerin, koleksiyonerlerin, kısaca herkesin ilgisini çekecek.

t1114173744108-t-race-cycling-special-edition-tour-de-suisse-1-.jpg t1114173744108-t-race-cycling-special-edition-tour-de-suisse-3-.jpg

Tissot T-Race Cycling, şık ve ergonomik tasarımıyla adeta bir bisikleti çağrıştırıyor: Dümen çatalı şeklinde kadranlar, tekeri simgeleyen takimetre yuvası, fren şeklinde kontrol düğmeleri ve vites şeklinde kurma kolu… Model, hareket halindeyken bile saati okuma kolaylığı sağlayan kadranı ile adrenalin dolu bir yolculuk vaat ediyor. Farklı renk seçenekleri ile zamanı daha eğlenceli hale getiren Tissot T-Race Cyling ile ister yarış pistinde ister gündelik hayatta şıklık ve heyecan sizi bekliyor.

t1114173744108-t-race-cycling-special-edition-tour-de-suisse-2-.jpg t1114173744108-t-race-cycling-special-edition-tour-de-suisse-5-.jpg

Benzer Haberler