alexa Bvlgari | Bvlgari | All Black | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bvlgari Bvlgari All Black Ref. 103540

Bulgari, ikonik model ailesi Bvlgari Bvlgari koleksiyonunu siyah temalı yeni bir model ile genişletiyor.

bvlgari-bvlgari-all-black-1.jpg

Ünlü markanın saat dünyasındaki yeri konusunda büyük öneme sahip Bvlgari Bvlgari koleksiyonu, uzun soluklu yolculuğuna simsiyah bir model ile devam ediyor. Antik Roma’nın metal paralarında kullanılan çift yazı detayı ana konsepti olarak belirleyen kült koleksiyon, tüm zamanların vazgeçilmez klasiği siyah ile buluşuyor. 

bvlgari-bvlgari-all-black-2.jpg

Yeni model, modern Bvlgari Bvlgari koleksiyonunun büyük versiyonu olan 41mm çapında tasarlanmış kasa ile geliyor. Tamamı siyah DLC kaplamalı paslanmaz çelikten üretilen kasaya, 50 metre su basıncına dayanım sağlıyor. Ön ve arka yüzünde çizilmelere dayanıklı safir kristal camların görev yaptığı kasaya, çelik kurma kolu eşlik ediyor. 

bvlgari-bvlgari-all-black-7.jpg

Koleksiyonun genel tasarım diline uygun hazırlanan kadran siyah zemin üzerine yerleştirilmiş aplik indekslere parlatılmış kollara yer veriyor. Tarih penceresinin saat 3 pozisyonuna konumlandırıldığı kadranda fosfor bulunmuyor.

bvlgari-bvlgari-all-black-4.jpg

Bvlgari Bvlgari All Black Ref. 103540, markanın kendi tasarımı ve üretimi olan Caliber BVL191 mekanizma ile çalışıyor. 4Hz (28.800vph) frekansında çalışan mekanizma, tam kurulumda 42 saatlik güç rezerv süresi sunuyor. 

bvlgari-bvlgari-all-black-5.jpg

Kasa ile aynı malzemeden üretilen entegre bileziğin tamamladığı liste model, EUR 5,300 liste fiyatı ile satışa sunuluyor.

bvlgari-bvlgari-all-black-6.jpg

Benzer İncelemeler