alexa George Clooney | Hyun Bin | OMEGA | Speedmaster '57
Horobox

Dk. Okuma Süresi

George Clooney ve Hyun Bin, OMEGA Speedmaster '57 kullanıyor

Ünlü aktörler George Clooney ve Hyun Bin, OMEGA'nın yeni Speedmaster '57 koleksiyonunun tanıtımında başrolde oynuyorlar.

george-clooney-hyun-bin-omega-speedmaster-57-1.jpg

Ünlü kronograf saatin iki yönünü de mükemmel bir şekilde yansıtan Clooney, kampanyaya klasik stilini ve ikonikleşen karakterini eklerken; bir yandan da OMEGA ile olan uzun süreli bağını yeniden vurguluyor. 

george-clooney-hyun-bin-omega-speedmaster-57-2.jpg

Öte yandan Hyun Bin, Speedmaster'ın daimi evriminin somut örneği olan dinamik ve modern ruha sahip parlayan bir yıldız olarak köklü modeli günümüze taşıyor.

george-clooney-hyun-bin-omega-speedmaster-57-3.jpg

Speedmaster '57 modeli, adından da anlaşılacağı şekilde, 1957 yılında yarış otomobili sürücüleri ve pistte görevli mühendisler için üretilen orijinal Speedmaster tasarımını simgeliyor. Sekiz yeni model içeren yepyeni Speedmaster '57 koleksiyonu, bu klasik modele saygı duruşunda bulunuyor. İnce tasarımı, renkli kadran seçenekleri ve olağanüstü Co-Axial Master Chronometer 9906 mekanizması ile sunulan yeni modeller, hassasiyet, manyetik direnç ve performansın zirvesine ulaşıyor.

george-clooney-hyun-bin-omega-speedmaster-57-4.jpg

Yakın zamanda Serdar OAL ve Burak BAYRAM’ın yorumları eşliğinde mercek altına aldığımız modele dair OMEGA’nın başkanı ve CEO'su Raynald Aeschlimann şunları aktarıyor:
"Speedmaster '57, kalitesi ve zamandan bağımsız cazibesi ile tanınıyor. George Clooney ve Hyun Bin, bu değerleri sergilemek ve bu saatlerin günümüzün enerjik stiline nasıl uyum sağladığını göstermek için mükemmel birer lider."

george-clooney-hyun-bin-omega-speedmaster-57-5.jpg george-clooney-hyun-bin-omega-speedmaster-57-6.jpg

George Clooney, OMEGA'nın uzun soluklu dostlarından ve pek çok açıdan Speedmaster ile aynı öyküyü paylaşıyor. İkisi de uzay çağının heyecanlı yıllarında dünyaya geldi ve ikisi de devam eden popülerliği ve mükemmeliyetçi özellikleri ile tanınıyorlar.
George bu çekimde mavi PVD kadranlı, paslanmaz çelik modeli takıyor (ref: 332.10.41.51.03.001). Yeni fotoğraflarda aktör, vintage bir otomobille Como Gölü yakınındaki evine giderken kolundaki saatiyle görüntüleniyor - Speedmaster'ın yarış kültürüne bir saygı duruşu niteliğinde.

george-clooney-hyun-bin-omega-speedmaster-57-7.jpg

Güney Koreli aktör Hyun Bin, OMEGA ailesinin yeni üyelerinden. Rahat ve samimi stilini yansıtan Hyun Bin'in çekimleri ise Kore'de, klasik bir otomobilde siyah kadranlı 40,5 mm'lik paslanmaz çelik model ile gerçekleştirildi (ref: 332.12.41.51.01.001). 

george-clooney-hyun-bin-omega-speedmaster-57-8.jpg

Speedmaster serisinin 65. yıl dönümüne denk gelen OMEGA Speedmaster '57 koleksiyonu sekiz yeni model içeriyor. Mavi ve siyah kadranlı modellere ek olarak yeşil ve bordo seçenekler de bulunuyor. 1957 modeline özgü ayrıntılar arasında "90 üzerinde nokta" özellikli, fırça finisajlı metalik bezel ve ünlü "Broad Arrow" ibreler yer alıyor.

george-clooney-hyun-bin-omega-speedmaster-57-9.jpg

Benzer İncelemeler