alexa HYT | Conical | Tourbillon | Panda | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

HYT Conical Tourbillon Panda

HYT'nin son modeli, Conical Tourbillon Panda, etkileyici ve karmaşık konseptin sofistike siyah-beyaz versiyonunu sunuyor.

hyt-conical-tourbillon-panda-scaled-1.jpg  hyt-conical-tourbillon-panda-scaled-2.jpg

Sıvı zaman sunumunun ve cesur renk kombinasyonlarının yenilikçi keşfini sürdüren bağımsız saat üreticisi HYT, Conical Tourbillon Panda'yı tanıtıyor. Sadece sekiz adetle sınırlı olan bu saat, beyaz seramikle kaplanmış 48mm titanyum kasa ve siyah DLC kaplamalı titanyum detaylar içeriyor. Kadran, üç boyutlu siyah kaplama indekslerle aydınlatılan, Super-LumiNova ile parlayan beyaz bir halka ve 6 saat pozisyonunda HYT logosunu sergiliyor. Retrograd saat göstergesi, bir borosilikat kapiller tüp içindeki körükler tarafından hareket ettirilen siyah ve beyaz sıvılarla temsil edilirken, dakikalar üzerinde beyaz Super-LumiNova bulunan mat siyah bir ibre ile gösteriliyor.

hyt-conical-tourbillon-panda-scaled-3.jpg hyt-conical-tourbillon-panda-scaled-4.jpg

Saatin kalbinde, usta saatçi Eric Coudray tarafından geliştirilen konik turbilon mekanizma yer alıyor. Gelecekten fırlamış bir turbilon kafesi içindeki beyaz küreler, siyah-beyaz kürelerle birlikte "karmaşık bir animasyon" sunuyor. Turbilon her 30 saniyede bir devrimini tamamlarken zaman tutma konusundaki stabilite için çeşitli eğimlere yer veriyor. Elden kurmalı 701-TC kalibre tarafından hayat bulan model, 533 bileşenden oluşuyor, saatte 21.600 titreşimle çalışıyor ve 40 saatlik bir güç rezervi sunuyor.

hyt-conical-tourbillon-panda-scaled-5.jpg

Sadece sekiz adetle sınırlı olan HYT Conical Tourbillon Panda, siyah DLC kaplamalı titanyum tokalı beyaz bir kauçuk kayışla geliyor ve vergiler hariç CHF 355.000 fiyatla satışa sunuluyor.

Benzer İncelemeler