alexa Mido | Multifort | M Freeze | Ice-Blue Dial | Powermatic 80
Horobox

Dk. Okuma Süresi

MIDO Multifort M Freeze Ice-Blue Dial Powermatic 80

Mido’nun 1934 yılından bu en çok satılan otomatik modeli olan Multifort M, 21. yüzyılın teknolojik standartlarına ve çağdaş beğenilerine göre tasarlanmış yeni modeliyle göz dolduruyor.

mido-multifort-m-freeze-ice-blue-dial-powermatic-80-1.jpg

Son zamanların popüler kadran renklerinden Buz Mavisi temasıyla renklenen yeni model, markanın imza detayları arasında yer alan yüksek fiyat/performans oranıyla da dikkat çekiyor. 

mido-multifort-m-freeze-ice-blue-dial-powermatic-80-2.jpg

Yeni model 42mm çapında ve 11mm yüksekliğinde tasarlanmış, paslanmaz çelik kasa ile geliyor. Üç parçalı modüler tasarımıyla öne çıkan şık kasa, mat ve parlak yüzeylerin bir arada kullanılmasıyla dengeli bir hareket kazanıyor. Ön yüzünde yansıma önleyici kaplamalı safir kristal cam, arka yüzünde ise cam bölmeli kapak bulunan sportif kasa, kilitli kurma kolunun da yardımıyla, WR100M su geçirmezlik sunuyor.

mido-multifort-m-freeze-ice-blue-dial-powermatic-80-3.jpg

Sade ancak işlevsel görüntüsüyle beğeni toplayan kadran, dikine fırçalanmış zemin deseni üzerine degrade buz mavisi rengiyle göz kamaştırıyor. Saat 3 yönünde gün ve tarih pencerelerinin yer aldığı kadranda zaman, SLN dolgulu kollar ve indeksler ile takip ediliyor.

mido-multifort-m-freeze-ice-blue-dial-powermatic-80-4.jpg

Şık modele, Swatch Group giriş ve orta seviye markalardan hatırladığımız Powermatic80 türevi olan, Caliber 80 hayat veriyor. Nivachron balans yayı ile donatılan otomatik mekanizma, tam kurulumda sunduğu 80 saatlik güç rezerviyle giriş seviye İsviçre otomatik mekanizmalarının yeni benchmark’ı kabul ediliyor. 

mido-multifort-m-freeze-ice-blue-dial-powermatic-80-5.jpg

MIDO Multifort M Freeze Ice-Blue Dial Powermatic 80, üç parçalı bakla tasarımına sahip çelik bilezik ve Mido imzalı katlanır klips ile bileğe takılıyor.

Benzer İncelemeler