alexa Tokyo 2020 | Yeni Seamaster | Aqua Terra | Omega
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Omega Aqua Terra Tokyo 2020 Altın Modeller

Omega, resmi zaman tutucusu olduğu Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları için tasarladığı iki yeni modelini duyurdu. Aqua Terra model ailesinde yer alan yeni versiyonlar, 18K sarı altın temalarıyla dikkat çekiyor.

omega-seamaster-aqua-terra-tokyo-2020-gold-models-1.jpg omega-seamaster-aqua-terra-tokyo-2020-gold-models-2.jpg

Geçtiğimiz yıl bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle ertelenen Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları bu sene düzenleniyor. Uzun yıllardır olduğu gibi bu sene de organizasyonun resmi zaman tutucusunu görevini üstlenen Omega, bu önemli müsabaka için hazırladığı modellere iki yeni versiyon ekliyor.

omega-seamaster-aqua-terra-tokyo-2020-gold-models-6.jpg

Yakın zamanda yenilenen yüzüyle saat tutkunlarının beğenisine sunulan Aqua Terra koleksiyonunda yer alan modeller, 18K altın kasaları ile dikkat çekiyor. 41mm ve 38mm olarak iki farklı ebatta üretilen kasalar, olimpiyat oyunlarında en yüksek başarıyı simgeleyen altın madalyaya da bu özellikleri ile gönderme yapıyor.

omega-seamaster-aqua-terra-tokyo-2020-gold-models-3.jpg omega-seamaster-aqua-terra-tokyo-2020-gold-models-4.jpg

Her iki modele de desenli lacivert kadran ve sarı altın tonunda tasarlanmış bileşenler eşlik ediyor. Aqua Terra model ailesine özgü tasarımlarıyla dikkat çeken kol ve indekslere, saat 6 hizasına eklenen tarih penceresi eşlik ediyor.

omega-seamaster-aqua-terra-tokyo-2020-gold-models-5.jpg

Yeni modellere, dakiklik ve dayanıklılık konularında gösterdikleri üstün başarıları METAS tarafından onaylanmış, otomatik mekanizmalar hayat veriyor. 38mm versiyona güç veren Caliber 8801 tam kurulumda 55 saat güç rezervi sağlarken, 41mm versiyonun kalbinde atab Caliber 8901 ise tam kurulumda 60 saatlik güç rezerv süresi sunuyor. Balans köprüsü ve rotoru 18K Sedna Gold alaşımdan üretilen mekanizmalar, üzerinde Tokyo 2020 logosu bulunan, safir kristal cam bölmeli arka kapaklardan izlenebiliyor.

omega-seamaster-aqua-terra-tokyo-2020-gold-models-7.jpg

Her iki modele de, kadran ile uyumlu tasarlanmış, lacivert deri kayışlar eşlik ediyor.

omega-seamaster-aqua-terra-tokyo-2020-gold-models-8.jpg
Benzer İncelemeler