alexa Baume & Mercier | İstanbul Classic | Hill Climb | HOROBOX
Horobox

Dk. Okuma Süresi

1. Baume&Mercier İstanbul Classic–Hill Climb

00_bm_logo.jpg

Türkiye’de ilk defa düzenlenen Baume & Mercier Istanbul Classic - Hill Climb bu hafta sonu Şile’de spor, iş ve cemiyet dünyasının ünlü simalarını  bir araya getirerek Uğur Işık ve son derece tecrübeli ekibi tarafından gerçekleştirildi.

Baume-Mercier-syanbul-Hill-Climb-3.jpg

1952 model Jaguar’dan teknoloji harikası 2016 model Lamborghini Aventador SV’ye kadar çok çeşitli otomobilin yer aldığı tırmanmada katılımcılar güzel ve güneşli havada otomobilleri ile keyifli bir hafta sonu geçirdi. İsviçre’nin en köklü lüks saat markalarından biri olan Baume & Mercier’in ana sponsorluğunda gerçekleşen organizasyonda 85 puan ile birinciliği 1972 model Chevrolet Nova SS ile katılan Tufan Bolkan kazandı. Büyük ödül olan Baume & Mercier Capeland Cobra Shelby saati markanın Satış Müdürü Sezen Kiracı’nın elinden alan Bolkan’ı, 80 puan ile Ahmet Tarhan yarıştığı 1988 model BMW 325 ix 4x4 takip etti. 78 puan ile de 1965 model A/C Cobra ile Cengiz Artam üçüncü oldu.

Baume-Mercier-syanbul-Hill-Climb-1.jpg

Haftasonu Baume & Mercier Istanbul Classic - Hill Climb’a katılan isimler arasında Saruhan Tan, Gökhan Arsoy, Tolga Savacı – Nermin Bezmen, Ahmet Öngün, Figen – Serdar Özer, Ekrem Vardar, Ekber Onuk, Murat Ersönmez, Sabri Kılıçoğlu, Ömer Malaz ve ralli dünyamızın “As”ları Serdar Bostancı, İskender Atakan, Volkan Işık, Kemal Gamgam ve Can Ünlü de yer aldı. Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı Serkan Yazıcı’nın katıldığı ödül töreni sonrasında katılımcılar Numberone FM DJ’lerinin canlı performansı ile temiz havanın keyfini çıkardı.

Baume-Mercier-syanbul-Hill-Climb-5.jpg Baume-Mercier-syanbul-Hill-Climb-6.jpg

Baume-Mercier-syanbul-Hill-Climb-7.jpg
Benzer Haberler