alexa partners | HOROBOX
PARTNERS
HOROBOX

Horobox, mekanik saatçilik dünyasındaki tüm yenilik ve haberleri en hızlı şekilde saat severlere duyurabilmek, onları gelişmelerden haberdar edebilmek için hazırlanmış bir Web portalıdır. Yayına başladığı 1 Temmuz 2015 tarihinden bu yana farklı tarzı ve her gün yenilenen özgün içeriği ile kısa sürede dijital dünyanın zirveye oynayan isimlerinden biri olmayı başarmıştır.

Yaptığı işi çok seven saat tutkunlarının bir araya gelerek hayata geçirdiği Horobox’ta içeriklerin tamamı bizler tarafından hazırlanmakta olup hiçbir markaya ya kişiye bağımlı olmayan tarafsız yorumlar içermektedir.

Horobox, geniş ekibimiz tarafından, ciddi emek sarf edilerek hazırlanan bir oluşumdur. Bizler için her ne kadar işten çok bir tutku haline gelmiş olsa da devam edebilmek için oluşan masrafları karşılayabilmemiz gerekliliği vardır. Bunun da tek yolu markalardan alacağımız destek ve reklamlardır.

Bu sayfada bizlere sponsorluk desteği veren ortaklarımızı sizlerle paylaşmak istedik. Saatçilik sektörüne olan katkımızı göz ardı etmeyerek, hiçbir editoryal beklentileri olmadan bizleri destekleyen sponsorlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bununla beraber belirtmek isteriz ki, içeriklerimizi hazırlarken bugüne kadar ödün vermediğimiz tarafsızlık ilkemiz bundan sonra da aynı şekilde devam edecektir.

HOROBOX NEWSLETTER

Bizden haberdar olmak için

Bize Yazın