alexa Heritage’57 | Superocean | Breitling | Capsule | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

1950’ler Ruhu Breitling Superocean Heritage’57 ile Canlanıyor

Breitling, yeni koleksiyonu Heritage Superocean’57 Capsule koleksiyonuyla 1950’lerin ruhunu bileklere taşıyor.

breitling-superocean-heritage-57-1.jpg

Breitling, 1957’de tasarımıyla bir ikon haline gelen orijinal SuperOcean modelinden aldığı ilhamla, Superocean Heritage’57 Capsule koleksiyonunu yarattı. Koleksiyondaki her bir model, sörfçüler ve plaj sakinlerinin yaşam tarzını yansıtan klasik deniz saati SuperOcean’ın çağdaş retro yorumu olma özelliği taşıyor.

breitling-superocean-heritage-57-8.jpg

Breitling Superocean Heritage’57 Capsule koleksiyonu, klasik siyah ve mavi olmak üzere iki farklı kadran seçeneğiyle sunuluyor. Siyah kadranlı versiyon vintage esintili siyah, mavi kadransa yine vintage esintili kahverengi deri kayışla tamamlanıyor. Ancak her iki modelde dilenirse, entegre Ocean Classic paslanmaz çelik bilezikle kullanılabiliyor.

breitling-superocean-heritage-57-12.jpg

Koleksiyondaki iki tonlu model, 18K kırmızı altın, siyah seramik halkalı çift yöne döner bezeliyle diğerlerinden ayrılıyor. Bu model de yine altın-kahve rengindeki deri kayış veya Ocean Classic paslanmaz çelik bilezikle tamamlanabiliyor.

breitling-superocean-heritage-57-11.jpg

Superocean Heritage’57 Capsule’de göze çarpan tasarım özelliklerinden biri, saat 12 konumundaki parlak noktaya ev sahipliği yapan ultra sert, çizilmeye dayanıklı seramik halkaya sahip, çift yöne döner içbükey paslanmaz çelik bezeli. Bu özellik, saati, dalış için daha da uygun hale getiriyor.

breitling-superocean-heritage-57-3.jpg breitling-superocean-heritage-57-7.jpg

Yeni koleksiyonda yer alan modeller, tam kurulumda yaklaşık 42 saatlik güç rezervi sağlayan otomatik mekanizma Breitling Calibre 10 ile çalışıyor.

breitling-superocean-heritage-57-9.jpg breitling-superocean-heritage-57-10.jpg

Breitling Superocean Heritage’57 Limited Edition

Breitling, Capsule koleksiyona ek olarak, limitli sayıda üretilen renkli bir versiyonla adeta yazın gelişini kutluyor. Superocean Heritage’57 Limited Edition, Capsule koleksiyonundaki kuzenleriyle benzer tasarım özellikleri taşıyor ancak havalı duruşunu bir adım ileri taşıyor.

breitling-superocean-heritage-57-2.jpg

Breitling Superocean Heritage’57 Limited Edition, 42mm paslanmaz çelik kasası ve bezeliyle, Capsule koleksiyonuyla benzer özelliklere sahip. Ancak model, saat 12, 3, 6 ve 9 konumundaki markörleri ve kollarıyla diğer modellerden ayrılıyor. Sarı, yeşil, mavi, indigo, menekşe, kırmızı ve turuncu Super-LumiNova dolgularıyla dikkat çekiyor ve zamanı okumayı kolaylaştırıyor.

breitling-superocean-heritage-57-5.jpg

Saatine daha fazla renk katmak isteyen kullanıcılar, altı farklı renk seçeneğiyle sunulan Outerknown Econyl iplikten üretilmiş Nato kayıştan birini tercih edebiliyor.

breitling-superocean-heritage-57-6.jpg

Yalnızca butiklerde satışa sunulan ve 250 adetle limitli olan modelin arka kapağında “ONE OF 250” yazısı yer alıyor.

breitling-superocean-heritage-57-4.jpg
Benzer Haberler