alexa A. Lange & Söhne | İstanbul | Maestro Boutique | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

A. Lange & Söhne İstanbul’da

a-lange-sohne-logo.png

Saat dünyasının Alman menşeli majör oyuncularından A. Lange & Söhne, İstanbul’da hizmete giren yeni mağazası ile saat meraklılarına A. Lange & Söhne deneyimi yaşama fırsatı sunuyor.

a-lange-sohne-maestro-boutique-2.jpg

Sakson saat üreticisi A. Lange & Söhne, Türkiye lüks saat pazarının önde gelen tedarikçilerden biri olan Maestro ile eşsiz bir ortaklığa imza attı. Ünlü markanın yeni satış noktası, İstanbul’un en prestijli alışveriş bölgelerinden biri olan Nişantaşı’ndaki Abdi İpekçi Caddesi’nde, Altın Sokak üzerinde yer alıyor.

a-lange-sohne-maestro-boutique-1.jpg

Yeni mağaza, 30 metre karelik satış alanıyla şirketin yeni tasarım konseptini yansıtan dünya çapındaki ilk satış noktalarından biri olma özelliğini de taşıyor. Maestro Butik, seçkin saat koleksiyonlarını markanın mirasıyla çevrili zarif bir ortamda keşfedebileceğiniz, çok özel bir platform olarak saat meraklılarını bekliyor.

a-lange-sohne-maestro-boutique-3.jpg

A. Lange & Söhne için, Türkiye’de attığı bu yeni adımın özel bir anlamı var. Şirketin Ortadoğu, Afrika ve Hindistan Marka Müdürü Ramzi Nael “Türkiye daima seçkin saatçilik alanında bilgi ve beğeni sahibi, potansiyeli yüksek ve güçlü bir pazar oldu. Böylesine prestijli bir ortakla yaptığımız işbirliğine son derece değer veriyoruz. Yeni mağazamız, Türk saat koleksiyoncularına ve uzmanlarına, A. Lange & Söhne’nin dünyasını yakından tanıma fırsatı sunacak” diye açıklıyor.

Benzer Haberler