alexa A. Lange & Söhne | Concours Virtual | UNICEF | Klasik Otomobiller
Horobox

Dk. Okuma Süresi

A. Lange & Söhne x Concours Virtual Ortaklığıyla UNICEF Yararına

Yıllardır çeşitli klasik otomobil yarışlarına destek veren Alman marka, A. Lange & Söhne, UNICEF yararına yapılan ve tamamen dijital ortamda gerçekleştirilen Concours Virtual’in Zaman Tutma Ortağı oldu.

a-lange-sohne-concours-virtual-for-unisef-1.jpg

Klasik otomobillerle mekanik saatlerin birçok ortak noktası var. Sanat eserinden farksız parçaları tasarlayanlar da, onlara hayranlık besleyenler de kaputun altındaki ya da kasanın içindeki özenli işçiliği takdir etmesini çok iyi biliyor. Klasik otomobil yarışlarına ayrı bir düşkünlüğü olan A. Lange & Söhne ise 2012’de İtalya’da yapılan Concorso d’Eleganze Villa d’Este’den beri birçok yarışı destekliyor.

a-lange-sohne-concours-virtual-for-unisef-2.jpg a-lange-sohne-concours-virtual-for-unisef-3.jpg

30 Haziran’da başlayan ve 9 Ağustos’a kadar devam edecek olan Concours Virtual’de 120’den fazla büyüleyici otomobil, 17 özel kategoride rekabet ediyor. İster otomobil üretin ister saat... Her iki alanda da yenilikçilik, yaratıcılık, ustalık ve teknoloji olmazsa olmaz. Bu başarıların yarattığı coşku, hem klasik otomobil severleri hem de mekanik saat meraklılarını ortak paydada bir araya getiren unsurlardan biri. Lange CEO’su Wilhelm Schmid’e göre ikisinin arasındaki bağ, şirketin kökleri çok derinlere uzanan sofistike mekanik ve klasik zarafet tutkusunu yansıtıyor: “Bütün mesele bu sanat çalışmalarını derlemek, korumak ve zamanın sınavından sağ salim çıkmalarını sağlamak. O yüzden klasik otomobil dünyasına kendimizi böylesine yakın hissediyoruz. A. Lange & Söhne şirket kültürünün derinliklerine işlenmiş olan sofistike mekaniklere ve heyecan verici tasarımlara duyduğumuz tutkuyu yansıtıyor.”

a-lange-sohne-concours-virtual-for-unisef-4.jpg

www.concoursvirtual.com adresindeki Concours Virtual’a tıklamayı ve 30 Haziran’da sunumu yapılan Class A dâhil, farklı tarihlerde beğeniye sunulacak otomobilleri incelemeyi ihmal etmeyin. Online yarışma 9 Ağustos’ta yapılacak ve ‘Best in Show’ açıklanacak. Buradan elde edilen gelir, tüm dünyadaki çocuklar için hayati önemde çalışmalar yürüten UNICEF’e bağışlanacak.

a-lange-sohne-concours-virtual-for-unisef-5.jpg a-lange-sohne-concours-virtual-for-unisef-6.jpg

Benzer Haberler