alexa Fondation de la Haute Horlogerie | The Watch Essentials | Application
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Akıllı Telefonlar için Horolojik Uygulama

haute-horlogerie-logo.png

Fondation de la Haute Horlogerie tarafından tasarlanan ve iOS/Android işletim sistemleri ile uyumlu hazırlanan uygulama, horoloji ile ilgili pek çok pratik bilgi ve açıklama içeriyor.

watch-essential-3.jpg

İsviçre “Fondation de la Haute Horlogerie” kurumu tarafından yayınlanan uygulama, horoloji dünyası ile yeni tanışan saat meraklıları kadar, sektörün özellikle perakende satış kısmında yer alan profesyoneller için de faydalı olabilecek pek çok pratik bilgi ve anlatımlar sunuyor. Saat terminolojisi başta olmak üzere, muhtelif fonksiyonlar ve açıklamaları, saatçilik tarihi ve birçok ilgili konuda başlıklar içeren uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor.

watch-essential-2.jpg

The Watch Essentials adı verilen uygulama toplamda 9 farklı kategoriden oluşuyor. Her ana kategorinin altında 3 ila 9 adet alt başlık yer alıyor. Her alt başlığın ortalama 10 farklı soru içerdiği uygulamada ilerlemek için soru-cevap şeklinde hazırlanan bölümleri sırasıyla geçerek ilerlemek gerekiyor. Tecrübeli saat meraklıları için basit sayılabilecek sorularla başlayan uygulama, gittikçe daha profesyonel şekilde hazırlanmış alt başlıklarla devam ediyor ve Quiz adı verilen son alt başlık ile sona eriyor.

watch-essential-1.jpg

Kullanıcı dostu menüsü, iyi organize olmuş kategorileri ve saatler hakkında fikir sahibi olan hemen her seviyeden kullanıcıya hitap eden sorularıyla oldukça başarılı bir uygulama olan The Watch Essentials’ı aşağıda yer alan linkten indirebilirsiniz.

https://www.hhcertification.org/en/app-2/

Benzer Haberler