alexa Vacheron Constantin | Graham | Bulgari | Divas Dream | Chronofighter
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Alışılmışın Dışına Çıkmak

ww-png-1.png

Saat deyip geçmeyen, koluna taktığının değerini bilen kadınların benim gibi dikkatini çekecek üç modele birlikte göz atalım.

 

BULGARI DIVAS DREAM

Klasik bir model Diva’s Dream. 37mm kasa çapı, bej saten kayışı, 18K kırmızı altın kasası ve pırlantalarıyla zarif bir model. İnceliği dikkate değer. Güzelliği dillere destan Truvalı Helen bir saat takabiliyor olsaydı, o güzelliğe ben bu saati yakıştırırdım.  Gece ve gündüz rahatlıkla size eşlik edecek Diva’s Dream serisinin bu modeli için, İtalyan yaratıcılığının İsviçre isçiliği ile buluştuğu bir Bulgari saati daha diyebiliriz fakat model ince bilekli kadınlar için ideal çünkü saten kayışı ve zarif yapısı sebebiyle daha kalın bileklerde maalesef çok da güzel durmuyor.

bulgari-divas-dream-ref102435-1-.jpg bulgari-divas-dream-ref102435-3-.jpg

bulgari-divas-dream-ref102435-4-.jpg

bulgari-divas-dream-ref102435-8-.jpg bulgari-divas-dream-ref102435-6-.jpg

GRAHAM LADY MOON

"Biri hayal eder diğeri yapar" demiş Jules Verne. Graham ise hayal bile etmediklerinizi yapıyor hem de tam 344 yıldır. İngiliz menşeli markanın bu modeli spor olmasına rağmen, üzerindeki pırlantalar sayesinde elbiseyle de uyum sağlıyor. Bileği ince olduğu için büyük saatlerden uzak duran kadınlar 36mm kasa çapıyla gelen Lady Moon modeline bir daha bakabilir zira kararsız kalacakları tek şey kırmızıyı mı yoksa maviyi mi daha güzel buldukları olacak. Saatin spor duruşu ve deri kayışla kasayı çevreleyen pırlantaları ile zıtlıkları sevenlerin hoşuna gideceğinden hiç kuşkum yok.

graham-chronofighter-lady-6.jpg graham-chronofighter-lady-5.jpg

graham-chronofighter-lady-3.jpg graham-chronofighter-lady-4.jpg

VACHERON CONSTANTIN Metiers D’Art Ladies

Öncelikle burada da 260 yıllık bir saat firmasının saatine baktığınızı hatırlatırım. Lüks bir saatin yanında istikrar, azim, başarı ve sanatı görmediyseniz bir kez daha bakabilirsiniz. Hala göremeyenler varsa, Michael Kors’un seri üretim saatlerine yönelebilirler. Kadranından kayış tokasına kadar sanki bir sanat eseri. Arka ve ön yüzünden mekanizmasını görebildiğimiz saatin kadranında pırlantaların yani sıra inciler de kullanılmış.

Vacheron-Constantin-Metiers-dart-ladies-3.jpg Vacheron-Constantin-Metiers-dart-ladies-5.jpg

Vacheron-Constantin-Metiers-dart-ladies-11.jpg

Vacheron-Constantin-Metiers-dart-ladies-9.jpg Vacheron-Constantin-Metiers-dart-ladies-7.jpg

Siz bu üç modeli incelerken saat cadısı butiklere uçup, yakında paylaşacağı farklı modelleri keşfetmeye devam ediyor olacak ;)

Benzer Haberler