alexa Diver GMT Quartz | Seastrong | Alpina | İnceleme | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Alpina Seastrong Diver GMT Quartz

alpina-logo-new.jpg

Başarılı bir geri dönüş ile özellikle giriş seviye İsviçre markaları arasında önemli bir konuma yükselen köklü marka Alpina, denizlerden ilham alan başarılı dalgıç model ailesi Seastrong Koleksiyonu’na Quartz mekanizmalarla donatılmış altı yeni model ekledi.

alpina-seastrong-diver-gmt-quartz-1-.jpg

Yaklaşık yarım aşıra yaklaşan geçmişiyle markanın kült dalgıç saatleri arasında yer alan Seastrong, 1960lı yıllarda üretilen versiyonlarında bile o dönemin koşullarında ekstrem kabul edilebilecek bir değer olan 200 metre su basıncına dayanıklı yapısıyla büyük ilgi görmüştü. Günümüzde ünlü markanın başlıca ürün grupları arasına yer alan model ailesi, Quartz mekanizmalarla hayat bulan altı yeni üyeye kavuştu.

alpina-seastrong-diver-gmt-quartz-2-.jpg

Yeni modeller 44mm çapında tasarlanmış ve üzeri titanyum PVD kaplamalı paslanmaz çelik kasa ile geliyor. Ön yüzünde çizilmelere dayanıklı safir kristal cam ve fosforlu karakterlere sahip 60 dakikalık dalgıç tipi bezel bulunan kasanın arka yüzünde ise üzeri işlemeli masif paslanmaz kaplamalı kapak yer alıyor.

alpina-seastrong-diver-gmt-quartz-3-.jpg alpina-seastrong-diver-gmt-quartz-4-.jpg

300 metre / 30 bar su basıncına dayanıklı üretile kasalar titanyum PVD kaplamalı paslanmaz çelik bilezik veya kauçuk kayış eşlik ediyor.

alpina-seastrong-diver-gmt-quartz-5-.jpg alpina-seastrong-diver-gmt-quartz-6-.jpg

Gücünü, zaman tutma fonksiyonu dışında ikinci zaman dilimi (GMT) ve tarih göstergesi özellikleri bulunan Caliber Ref. AL-247 mekanizmadan alınan modeller 695 ile 795,00 CHF liste fiyatlarıyla vitrinlerde boy göstermeye hazırlanıyor.

alpina-seastrong-diver-gmt-quartz-7-.jpg

Benzer Haberler