alexa Apple Watch | Series 4 | Akıllı Saat | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Apple Watch Series 4

apple-logo.png

Gelmiş geçmiş en başarılı akıllı saat, Apple Watch’ın yeni versiyonu tanıtıldı. Apple Watch Series 4 daha hızlı işlemci, daha büyük ekran ve gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor.

apple-watch-series-4-5-.jpg

Yeni versiyon ön yüzünün neredeyse tamamını kaplayan ekranıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı saatlerin yaşamımızın neredeyse her alanını takip ettiği şu günlerde Apple oyunu bir adım daha öteye götürmekten çekinmemiş. Yeni model, kalp monitörü özelliğinin yanı sıra elektrokardiyogram(EKG) çekebiliyor.

apple-watch-series-4-1-.jpg apple-watch-series-4-9-.jpg

Alüminyum ve paslanmaz kasa malzemelerini gümüş, altın ve uzay grisi renkleriyle destekleyen yeni modelin ekranı bir önceki seriye göre %30 büyümüş. Haptic geri bildirim özelliğine sahip yeni ayar tepesi ve eski modele kıyasla %50 daha yüksek çıkış gücüne sahip hoparlörle donatılan modelin arka kapağı da seramik ve safir kristal camdan üretilmiş. Yeni S4 yongasından gücünü alan Watch Series 4 daha hızlı 64 bitlik işlemci, yeni tip akselerometre ve jiroskopla donatılmış.

apple-watch-series-4-6-.jpg apple-watch-series-4-3-.jpg

Saatin en çarpıcı özelliklerinden kalp ritim takibi, düşük nabız ve atriyal fibrilasyon algılama özelliğine sahip. İçinde bulunan sensörler yardımıyla EKG çekebilen saat, sağlık durumunuzu takip eden ve her an yanınızda taşıyabileceğiniz bir asistan gibi davranıyor.

apple-watch-series-4-7-.jpg apple-watch-series-4-8-.jpg

Yeni işletim sistemi WatchOS 5 ile donatılan Apple Watch kişiselleştirilebilir ve yenilenmiş tasarımlı ara yüzleriyle müşterilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 18 saat pil ömrü, tümleşik GPS, su geçirmezlik gibi özellikleri de bulunan akıllı saat 399$’dan başlayan fiyatlarla 21 Eylül’den itibaren satın alınabilecek.

apple-watch-series-4-2-.jpg apple-watch-series-4-4-.jpg
Benzer Haberler