alexa Rado | ATP 250 | İstanbul Açik Tenis Turnuvası | Resmi Zaman Tutucusu | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

ATP 250 İstanbul Açık Tenis Turnuvası’nın Resmi Zaman Tutucusu Rado

Swatch Group bünyesinde faaliyet gösteren köklü markalardan Rado, Türkiye’de ikincisi düzenlenecek olan ATP 250 İstanbul Açık Tenis Turnuvası’nın Resmi Zaman Tutucusu  oldu.
Koza Wos Arena bu sene oldukça keyifli bir Tenis turnuvasına ev sahipliği yaptı. HOROBOX ekibi olarak Rado’ya ayrılmış locadan izleme fırsatı bulduğumuz müsabakadan fotoğraflar Emre Şişman’ın objektifinden.
Hiçbir detay atlamadan hazırlanan turnuvada Rado locasından maçı izlemek, maç arasında sohbet ve Baselworld 2016’da tanıtımı yapılan modelleri yakından incelemek oldukça keyifli bir deneyim oldu.

Turnuva için özel üretilen Rado Hyperchrome Match Point Limited Edition modeli ise sergilenen saatler arasında en dikkat çekeniydi. Saatin teknik özelliklerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. http://www.rado.com/collections/rado-hyperchrome/hyperchrome-automatic-chronograph-match-point-limited-edition Horobox’ın usta kalemi Burak Bayram ise Baselworld’de Rado tarafından tanıtılan modellere dair bir haber hazırlamıştı. Habere gitmek için linke  tıklayabilirsiniz
Nazik davetleri ve misafirperverliklerinden dolayı başta Oğuz Ersözoğlu ve Özge Memişoğlu olmak üzere Swatch Group ve Rado Türkiye’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz.

_DSC9253-copy.jpg_DSC9328-copy.jpg

_DSC9337-copy.jpg_DSC9256-copy.jpg

Benzer Haberler