alexa Ball | Fireman | Nightbreaker | Pre Order
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Ball Fireman Nightbreaker - Pre Order

ball-logo.png

Kadranlarında trityum malzeme kullanan sayılı markalardan birisi olan Ball, Fireman koleksiyonunda yer alan yeni modeli Nightbreaker’ı duyurdu. Kullanıcıların kendi isteklerine göre tasarlayabildikleri ve arka kapağa yazı yazdırabildikleri model, erken sipariş imkânı ile saat severlerin beğenisine sunuldu.

ball-fireman-nightbreaker-1.jpg

Paslanmaz çelik malzemeden üretilen kasa 40mm x 11.3mm kasa ölçülerine sahip. Safir cam, vidalı tepe gibi olmazsa olmaz özellikleri de bulunduran kasa, 100 metre su geçirmezlik değeri sunuyor.

ball-fireman-nightbreaker-2.jpg

Saatin kadranına geldiğimiz zaman kişiselleştirmeler başlıyor. İki farklı kadran tasarımı sunan Ball, ayrıca kollardaki ve indekslerdeki Trityumun rengini de seçme imkânı sağlıyor. Saat 3 konumunda beyaz zemin üzerine siyah fontla yazılmış tarih penceresi yer alıyor. Ayrıca okunabilirliği arttırmak için tarih penceresinin üzerinde bir de büyüteç bulunuyor. Saatin ışıksız ortamdaki performansını konuşmaya bile gerek yok, trityum tüpleri görevlerini layıkıyla yerine getiriyor.

ball-fireman-nightbreaker-4.jpg ball-fireman-nightbreaker-5.jpg

Ball Fireman Nightbreaker Caliber Ref. RR1103 ile hayat buluyor. ETA 2824-2 temel alınarak oluşturulan mekanizma 4Hz frekansında çalışıyor ve tam kurulumun ardından 38 saatlik güç rezerv süresi sunuyor. 

Kişiselleştirme kordonda da devam ediyor. Paslanmaz çelik bilezik, deri veya kauçuk kordon opsiyonları sunan Ball, dileyen kullanıcılarına Fransız menşeli NATO kordonları da ekstra sunuyor. 

Ball, Fireman Nightbreaker modeli için oldukça iddialı bir erken sipariş fiyatı belirlemiş. 12 Temmuz 2017 tarihine kadar 701,00 CHF etiket fiyatı ile erken siparişe açık olan saatler, Ekim ayı itibari ile sahiplerine ulaştırılmaya başlanacak. Yeni model, Kasım 2017 itibari ile gerçek fiyatı ile satışa sunulacak. Siz de kendi Fireman Nightbreaker modelinizi yaratmak ve satın almak isterseniz buradan ilgili linke gidebilirsiniz.

ball-fireman-nightbreaker-3.jpg

Benzer Haberler