alexa Clifton Club | 10337 | 10338 | 10338 |10339 | 10340 | 10378 | Baume & Mercier
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Baume & Mercier Clifton Club Koleksiyonu

00_bm_logo.jpg

Baume & Mercier “GentleSportsMan” mottosuyla duyurduğu yeni ürün grubu ile SIHH 2017’de boy gösterdi. Şehirde yaşayan şık ve sportif ruhlu kişileri hedef alan model, beş farklı varyasyon ile saat severlerin beğenisine sunuldu.

Baume-mercier-clifton-club-16.jpg

Baume & Mercier Clifton Club Koleksiyonu günün her saatinde ve her aktivitede sizinle beraber olması için tasarlanmış. Yüksek performans ve malzeme kalitesini sportif bir şıklıkla birleştiren Baume & Mercier, yeni Clifton Club ile koleksiyonundaki eksik parçayı tamamlamış görünüyor.

Baume-mercier-clifton-club-15.jpg

Baume & Mercier Clifton Club iki farklı kasa malzemesine sahip. Paslanmaz çelik ve daha maskülen yapısı ile ön plana çıkan ADLC kaplama olarak tasarlanan her iki versiyon da, 42mm çapında hazırlanmış kasalarda sunuluyor. 10.3mm’lik kalınlığıyla sportif bir duruş sergilerken konfordan da ödün vermeyen kasaların su geçirmezlik değeri de, 100M olarak belirlenmiş.

 Baume-mercier-clifton-club-12.jpg

Yeni koleksiyonda üç farklı kadran rengi bulunuyor. Beyaz, siyah ve mavi olarak tercih edebileceğiniz modelde yer alan turuncu detaylar, tüm koleksiyon için ortak olarak tasarlanmış. Saatin nispeten büyük kolları ve indekslerinde kullanılan SuperLuminova ® sayesinde ışığın olmadığı ortamlarda da saati kolaylıkla okumak mümkün.

Baume-mercier-clifton-club-11.jpg

Baume & Mercier Clifton Club’ın beş versiyonu da Sellita Caliber Ref. SW200 mekanizma ile geliyor. Özellikle giriş seviye İsviçre saatlerinde sıkça rastladığımız mekanizma, sağlamlığı ve gerektiğinde kolay servis verilebilir tasarımı ile ön plana çıkıyor. 28800vph hızında çalışan otomatik kurgulu mekanizma, tam kurulumda 48 saat güç rezervi sunuyor.

Baume-mercier-clifton-club-10.jpg

Koleksiyon dâhilinde üç farklı kayış alternatifi yer alıyor. Yelken kumaşı ile desteklenmiş dana derisi kayışlar hem şık hem de sportif bir hava sunarken, suyla daha çok içli dışlı olmayı planlayan kullanıcıların imdadına ise siyah kauçuk kayış yetişiyor. Koleksiyonda bir de paslanmaz çelik bilezik yer alıyor.

Baume-mercier-clifton-club-5.jpg

Benzer Haberler