alexa BR 03-94 | Rafale | Bell & Ross | Dassaut Aviation | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bell & Ross BR 03-94 Rafale Limited Edition

bell-and-ross-logo.png

Bell & Ross ve Dassaut Aviation şirketlerinin birliktelikleri sonucu tasarlanan ve üretilen BR 03-94 Rafale sivil ve askeri havacılığın bir asırdan fazladır süregelen gelişim ve ilerleme aşamalarını simgeleyen detaylarla dolu bir saat.

Yıllar boyunca, askeri teknolojiler günlük yaşantımızı kökten değiştiren gelişmelerin üretilmesine sebep olan başlıca alandır. İnternet, GPS bağlantısı ve hatta jet uçaklar dahi ilk olarak askeri amaçlarla üretilmiş, daha sonra sivil hayata adapte edilmiş teknolojilerdir.

Dassault Aviation da bu saydığımız askeri teknolojilerin üretiminde ve geliştirilmesinde kilit rol oynayan en önemli firmalardan bir tanesi.

Bell & Ross ile beraber havacılığa duydukları tutku ve besledikleri heyecan, bu iki firmanın birleşmesinde etkin rol oynamış. Bu sene iki firma dünyanın en gelişmiş savaş uçaklarından biri olan Rafale’nin ilk uçuşunun 29. yılını kutluyorlar.

DP-BR03-94-RAFALE-EN3.jpg

42mm çapında seramik kasaya sahip saatin ön camı AR kaplama safir kristal camdan üretilmiş. Otomatik kalibre BR-CAL.301 ile hayat bulan saat 500 adetle limitli sayıda üretilecek.

DP-BR03-94-RAFALE-EN2.jpg

Benzer Haberler