alexa Bell & Ross | BR-03 | Cyber Ceramic | LE | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bell & Ross BR-03 Cyber Ceramic LE

Bağımsız markaların Fransız asıllı özgün ismi Bell & Ross, inovasyon ve modern tasarım dilini aynı çatı altına topladığı yeni limitli modelini duyurdu.

bell-ross-br-03-cyber-ceramic-le-1.jpg

İleri teknoloji malzemelerden üretilen yeni BR-03 Cyber Ceramic, lüks saatçilikte bir ikon haline gelen BR-03 konseptinin çağdaş bir yorumunu sunuyor. 

bell-ross-br-03-cyber-ceramic-le-2.jpg

Modelin 42mm X 43.7mm boyutlarında tasarlanan kasa, fasetli hatları ile klasik BR-03 konseptine modern bir soluk getiriyor. Sekiz köşeli tasarımı ile bilekte hem modern hem de taktik bir görüntü sunan kasa, mat siyah seramikten üretiliyor. 50 metre su basıncına dayanım sunan sportif kasanın her iki yüzünde de çizilmelere dayanıklı safir kristal camlar görev yapıyor.

bell-ross-br-03-cyber-ceramic-le-4.jpg

Yeni modelin kadranında, sekiz kenarlı ve fasetli safir kristal camın iç yüzeyine metalik indeksler yer alıyor. Çoğu bileşeni antrasit tonda tasarlanan mekanizmaya uyumlu mikro-kumlamalı kollar, SuperLumi-Nova fosfor kaplama ile karanlıkta parlak yeşil bir parıltı yayıyor. Mekanizmanın balansı ise saat 6 yönünde bulunuyor. 

bell-ross-br-03-cyber-ceramic-le-5.jpg

Sportif model Caliber BR-CAL.383 mekanizma ile çalışıyor. Bell & Ross bünyesinde tasarlanıp üretilen otomatik mekanizma, karartılmış ve perfore edilmiş ana plakası ve köprüleriyle, hayat verdiği modelin stealth karakterine vurgu yapıyor. 4Hz (28.800vph) frekansında çalışan ve tam kurulumda 48 saate kadar güç rezerv süresi sunan mekanizma, 5 yıllık garanti süresi ile de göz dolduruyor.

bell-ross-br-03-cyber-ceramic-le-6.jpg

Sadece 500 adet ile limitli üretilen modeli, B&R kabartmalı siyah kauçuk kayış ve siyah PVD kaplamalı toka tamamlıyor. 

Yeni model EUR 13,500 fiyat etiketi taşıyor. 

Benzer Haberler