alexa Bell & Ross | BR 03 | White Steel & Gold | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bell & Ross BR 03 White Steel & Gold

Bell & Ross, pembe altın detaylar ve opalin kadran eklediği profesyonel enstrüman model ailesine şaşırtıcı derecede lüks ve şehirli bir görünüm katıyor.

bell-ross-br-03-white-steel-gold-1.jpg

2005 yılında tanıtılan ikonik BR 01, Bell & Ross için askeri ve havacılık ilhamını yakalayarak marka için yeni bir yol haritası belirlemişti. Dört vida ve yuvarlak bir kokpit enstrümanından esinlenerek tasarlanan kadranı ile dikkat çeken kare kasa, markanın tasarım diline de temel oluşturdu. Başarılı grafiğin ardından, daha kompakt BR 03, 2006'da yelpazeye katıldı ve geçen yılın güncellemesi, geliştirilmiş güç rezervleri ile birlikte 41mm kasa boyutları getirdi.

bell-ross-br-03-white-steel-gold-2.jpg

En son versiyonunda, BR 03 şık bir çelik ve altın kasa ile geri dönüyor ve şehirli sofistike bir hava sunan beyaz opalin kadranla öne çıkıyor. Yenilenen tasarım, daha belirgin pahlar, daha ince boynuzlar ve 41mm'lik rafine edilmiş kasa boyutunu içererek, modellerin genel estetik çekiciliğini artırıyor.

bell-ross-br-03-white-steel-gold-3.jpg

Parlak paslanmaz çelik yan kısımlar, kasanın yuvarlatılmış köşelerini vurgularken, pembe altın bezel bir dokunuşta bulunuyor. Desenli opalin kadran, ince taneli dokusu ve altın aplikleri ile zarif ve okunaklı bir görüntü sunarken, düşük ışık koşullarında artırılmış görünürlük için bej Super-LumiNova malzemeye yer veriyor.

bell-ross-br-03-white-steel-gold-4.jpg

Otomatik BR-CAL 302 kalibre tarafından hayat bulan saat, 54 saatlik bir güç rezervi sunuyor ve 100m su geçirmezlik sağlıyor. Beyaz dikişli kahverengi dana derisi kayış ile tamamlanan BR 03 Beyaz Çelik & Altın, lüksü fonksiyonellikle birleştirerek Bell & Ross koleksiyonuna öne çıkan bir katkı yapıyor.

Benzer Haberler