alexa Bell & Ross | BR 05 | Chrono | Green | Steel | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bell & Ross BR 05 Chrono Green Steel

Bell & Ross, lüks spor-kronograf segmentindeki başarılı üyesi BR 05 Chrono modelinin yeşil kadranla donatılmış yeni versiyonunu tanıttı.

bell-ross-br-05-chrono-green-steel-1.jpg

Uçak kokpitlerinde yer alan göstergelerden esinlenen kare kasa formlu modelleri ile saat dünyasının kült isimleri arasına giren genç marka, BR 05 ürün grubundaki yeniliklerine devam ediyor.

bell-ross-br-05-chrono-green-steel-2.jpg

Son yılların yükselen yıldızı entegre bilezikli lüks spor saat konseptinin özgün alternatifleri arasında yer alan genç model ailesi, canlı yeşil kadranıyla dikkat çeken yeni bir versiyona kavuşuyor.

bell-ross-br-05-chrono-green-steel-3.jpg

Yeni model, 42mm çapında ve 14.25mm kalınlığında tasarlanmış kasa ile geliyor. Köşeleri yuvarlatılmış kare formuyla model ailesinin karakteristik detayları arasında yer alan sportif kasanın ön ve arka yüzünde safir kristal camlar görev yapıyor. Kilitli kurma kolu ile donatılan şık kasa, 100 metre su geçirmezlik değeri sunuyor.

bell-ross-br-05-chrono-green-steel-4.jpg

Canlı yeşil tonu ve güneş ışını zemin deseniyle ışıltılar saçan kadran, modeli diğer versiyonlardan ayırırken, sade ancak işlevsel tasarımı ile hemen her ortamda yeterli okunabilirlik vadediyor.

bell-ross-br-05-chrono-green-steel-5.jpg

60 saat güç rezerv süresi sunabilen, otomatik kronograf özellikli Caliber BR-CAL.326 (Sellita SW510 tabanlı) mekanizma ile donatılan model, metal bilezik veya yeşil kauçuk kayış seçenekleri ile satışa sunuluyor. 

Modele dair referans ve fiyat bilgileri ise şöyle;

bell-ross-br-05-chrono-green-steel-1.jpg

BR05C-GN-ST/SRB – kauçuk kayış – EUR 6,400

bell-ross-br-05-chrono-green-steel-7.jpg

BR05C-GN-ST/SST – metal bilezik – EUR 6,900

Benzer Haberler