alexa Fleurier Monsieur | Amadeo | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bovet’den İkonik Bir Model: Amadeo® Fleurier Monsieur

Bovet-logo.png

2010 yılında ilk olarak Amadeo çevrilebilir kasa konseptini geliştiren Bovet 1822, dahiyane bir sistemle kol saati, cep saati, pandantif kolye ve aynı zamanda masa saati olarak ayarlanabilen bir model geliştirdi. The Amadeo çevrilebilir sistem, benzersiz fonksiyonelliği ve dayanıklılığı ile tüm dünyadaki saat koleksiyonerleri tarafından beş yıl içinde büyük ilgi gördü. Yeni kalibreyle donatılan saat, Amadeo sistemlerinin sahip olduğu sinerjiyi yansıtan en mükemmel örnek olarak fark yaratıyor.

Manuel kurmalı mekanizmasıya Monsieur Bovet, 7 günlük güç rezervine sahip. Saat 12 pozisyonunda ve merkezden uzakta konumlandırılan kadranında yer alan akrep ve yelkovanının yanı sıra mekanizmasının sıradışı yapısı ile hayranlık uyandırıyor.

Saat 6 pozisyonunda bulunan saniye göstergesi dikey eksenlerde hareket ediyor. Ana çark ve baskının saat 4 pozisyonunda görülebildiği saatte, saat 10 hizasında güç rezervi göstergesi yer alıyor.

AMADEO-FLEUR-ER-MONS-EUR-BOVET.jpg

Monsieur Bovet, Amadeo® Fleurier Complications koleksiyonunda, ultra spesifik ve kullanışlı fonksiyonları ile dikkat çekiyor.

Benzer Haberler