alexa Sea Capsule | Chronomat | Breitling | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Breitling Chronomat Automatic 36 South Sea Capsule Collection

Breitling'in Chronomat koleksiyonu, geçtiğimiz yıl cesur ve modern Chronomat kronograf modelinin yanı sıra ağırlıklı olarak kadın kullanıcıları hedefleyen üç kollu spor versiyonları da içeren kapsamlı bir revizyondan geçmişti. Ünlü marka, 2021 yenilikleri kapsamında Chronomat kadın koleksiyonunu üç yeni South Sea Capsule modeliyle genişletti.

breitling-chronomat-automatic-36-south-sea-capsule-collection-l-4.jpg

Mavi ve yeşilin canlı tonları ve sıcak bir Bej tonuyla sunulan yeni Chronomat Capsule South Sea saatlerinin kadranları yaklaşan yazı çağrıştıran çizgiler taşıyor. Kadranların modele kattığı canlı ve renkli hava, bezele yerleştirilmiş çok renkli elmaslarla pekiştiriliyor. Tıpkı Chronomat 36 ailesinin diğer üyeleri gibi, yeni versiyonlarda işlevsellikten ödün vermiyor.

breitling-chronomat-automatic-36-south-sea-capsule-collection-l-2.jpg breitling-chronomat-automatic-36-south-sea-capsule-collection-l-7.jpg

Yeni koleksiyonda üç farklı referans yer alıyor; A10380611A1P1, A10380611C1P1, A10380611L1P1.

breitling-chronomat-automatic-36-south-sea-capsule-collection-l-1.jpg

Tüm modeller 36mm x 10.01mm boyutlarında tasarlanmış, paslanmaz çelik kasalarla geliyor. 100 metreye kadar su geçirmeyen kasaların ön yüzünde çizilmelere karşı dayanıklı safir kristal cam ve üzerinde, Ombré (renk tonları arasında yumuşak geçişler yapan) tarzda sıralanmış, 55 adet safir ve yakut taşlar yer alıyor.

breitling-chronomat-automatic-36-south-sea-capsule-collection-l-5.jpg

Yeni modeller, parlak bej, gece mavisi ve nane yeşili kadran seçenekleri ile sunuluyor. Elmas dolgulu 18K pembe altın indekslerin ve baton kolların görev yaptığı kadranların saat 6 hizasında tarih penceresi bulunuyor.

breitling-chronomat-automatic-36-south-sea-capsule-collection-l-3.jpg

42 saat güç rezervli Breitling Caliber 10 mekanizmayla hayat bulan modellere, kadran rengine uygun tasarlanmış timsah derisi kayışlar ve Breitling imzalı katlanır klips eşlik ediyor. Modeller için belirlenen liste fiyatı ise 8.250 EUR.

breitling-chronomat-automatic-36-south-sea-capsule-collection-l-6.jpg breitling-chronomat-automatic-36-south-sea-capsule-collection-l-8.jpg

Benzer Haberler