alexa Bremont | AIRCO | MACH 1 | MACH 2 | BASELWORLD 2017
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bremont AIRCO MACH 1 - 2

bremont-logo.png

Londra merkezli lüks saat üretici Bremont, yaklaşan Baselworld 2017 yeni AIRCO modellerini saatseverlerin beğenisine sundu. AIRCO koleksiyonuna iki yeni model ekleyen marka, military konseptiyle dikkat çekiyor. 

AIRCO MACH 1

40mm x 12.5mm ölçülerinde paslanmaz çelik kasaya sahip modelin ön ve arka yüzünde safir kristal camlar kullanılmış.  Su geçirmezlik değeri ise 100 metre olarak ayarlanmış. 

Bremont-Airco-Mach-1-2.jpg

Mat siyah renkteki kadrana SuperLuminova dolgulu indeksler ve kollar eşlik ediyor. Tarih penceresi ise saat 3 noktasında bulunuyor. 

Bremont-Airco-Mach-1-3.jpg

Saatin kalbinde Bremont Caliber Ref. BE-92AE görev yapıyor. 21 taşlı ve COSC sertifikalı mekanizma, 4Hz frekansında çalışıyor tam kurulumda 38 saatlik güç rezervi sunuyor. 

Bremont-Airco-Mach-1-4.jpg

Bremont AIRCO MACH 1 paslanmaz çelik bilezik, dana derisi kayış ve NATO kayış olmak üzere 3 farklı opsiyon sunuyor. 

AIRCO MACH 2

MACH 1 versiyonuna göre daha klasik bir görünüme sahip model 40mm x 12.5mm kasa ölçülerine sahip. Paslanmaz çelik kasa ile sunulan saatin ön ve arka yüzünde safir kristal cam yer alıyor. Su geçirmezlik değeri yine 100 metre olarak ayarlanmış.

Bremont-Airco-Mach-2-1.jpg

MACH 1 modelinde olduğu gibi bu saatte de siyah mat kadran tercih edilmiş. Fakat kollar ve indekslerde bu sefer parlatılmış nikel kullanılmış. Bu sayede model bir nebze “dress watch” görünümü kazanmış. 

Bremont-Airco-Mach-2-2.jpg

Bu modelin içerisinde de Bremont Caliber Ref: BE-92AE yer alıyor.

Bremont AIRCO MACH 1 modelindeki kordon opsiyonları aynı şekilde bu modelde de sunuluyor. 

Benzer Haberler