alexa 103539 | Steve Aoki Special Edition | Aluminum | Bulgari | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bulgari Aluminum Steve Aoki Special Edition (Ref. 103539)

Bulgari, ünlü yapımcı, DJ ve moda tasarımcısı Steve Aoki ile birlikte tasarladığı yeni Bvlgari Aluminium Steve Aoki Special Edition modelini tanıttı.

103539-bulgari-aluminum-steve-aoki-special-edition-1.jpg

Bulgari’nin DNA’sını başarıyla günümüze taşıyan, ikonik Aluminum Watch ürün grubunda yer alan modele geçmeden önce, Steve Aoki’den biraz bahsedelim. Kendi adına yaklaşık 3 milyar müzik akışını sayan Steve Aoki, gerçek bir vizyoner olarak tanınıyor. Billboard, iki kez Grammy Ödülü'ne aday gösterilen sanatçı / DJ / yapımcı ve Dim Mak Records'un kurucusunu "dünyanın en çok rağbet gören simalarından biri" olarak nitelendiriyor. Solo bir sanatçı olarak Aoki, 7 stüdyo albümü ve diğerlerinin yanı sıra Lil Uzi Vert, Maluma, BTS, Linkin Park ve Louis Tomlinson ile iş birliği içeren, övgüye değer bir türler arası diskografisiyle de biliniyor.

103539-bulgari-aluminum-steve-aoki-special-edition-2.jpg 103539-bulgari-aluminum-steve-aoki-special-edition-3.jpg

Aoki, kendi adına tasarlanan özel saat ile ilgili duygu ve düşüncelerini ise şu sözlerle açıklıyor: “BVLGARI gelenek, zanaatkarlık, kalite anlamına gelen bir marka. Bu temel ilkeler benim için de kutsaldır ve bana hem yaşarken hem de bir şeyler ortaya koyarken rehberlik eder. Zaman, en değerli para birimlerimizden biri ve bu nedenle, hem BVLGARI hem de benim temsil ettiğimiz güçlü kalite ve işçilik standartlarını koruyan, dikkatli ve titiz bir şekilde birlikte güzel bir saat tasarladık. Bu yeni saati dünyayla paylaşmaktan gurur ve heyecan duyuyorum ve başka neler için bir araya geldiğimizi paylaşmak için sabırsızlanıyorum.”

103539-bulgari-aluminum-steve-aoki-special-edition-4.jpg

Yeni model 40mm çapında tasarlanmış, alüminyum bir kasa ile geliyor. Model ailesinin imza detaylarından kauçuk bezele de ev sahipliği yapan kasanın ön yüzünde safir kristal cam, arka yüzünde ise titanyum kapak görev yapıyor. Model, 100 metreye kadar su geçirmiyor.

103539-bulgari-aluminum-steve-aoki-special-edition-5.jpg 103539-bulgari-aluminum-steve-aoki-special-edition-6.jpg

Modele, üzerinde Steve Aoki logosu yer alan, beyaz ve tamamı Super-LumiNOVA kaplı kadran eşlik ediyor.

103539-bulgari-aluminum-steve-aoki-special-edition-7.jpg 103539-bulgari-aluminum-steve-aoki-special-edition-8.jpg

Yeni modele, Caliber B77 otomatik mekanizma hayat veriyor. ETA 2892 tabanlı mekanizma, tam kurulumda 42 saatlik güç rezerv süresi sunuyor.

103539-bulgari-aluminum-steve-aoki-special-edition-9.jpg

Çok parçalı ve metal bağlantılı kauçuk kayış ve standart toka ile gelen model, yalnızca Bulgari butiklerinden ya da markanın e-ticaret sitesinden satın alınabiliyor.

103539-bulgari-aluminum-steve-aoki-special-edition-10.jpg

Benzer Haberler