alexa Bulgari | Diagono | Scuba | Orange | Yellow | White
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bulgari Diagono Scuba 3 Yeni Kadran Rengini Duyurdu

Bvlgari.jpg

Bulgari beğenilen ürün grubu Diagono için tasarladığı 3 yeni kadran rengiyle gelen yeni modellerini saat severlerin beğenisine sundu. Yaza sayılı günler kala duyurulan modeller, şimdiden içinizi ısıtacak türden canlı renklere ev sahipliği yapıyor.

Daha önce siyah ve lacivert kadranlı versiyonlarla boy gösteren koleksiyon, yeni eklenen renkler ile daha dinamik bir görünüme kavuşmuş. Horobox. com’da 102324 referans koduna sahip siyah kadranlı modelin detaylı incelemesine daha önce yer vermiştik, incelemeye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Teknik anlamda önceki versiyonlar ile aynı platformu kullanan yeni modeller 41mm çapına sahip saat paslanmaz çelik kasa ile geliyor. Yansıma önleyici safir kristal camın kullanıldığı modelde su geçirmezlik değeri de 300 metre olarak ayarlanmış. 

Bulgari-Diagono-Scuba-3-New-Dial-2.jpg

Saatlerin kalbinde BVL 191 kalibre yer alıyor. 26 taşlı otomatik mekanizma, tam kurulumun ardından 42 saatlik güç rezervi süresi sunuyor.

Yeni Diagono Scuba modelleri kadran renkleri ile uyumlu kauçuk kordonlar ile beraber geliyor.

Beyaz, turuncu ve sarı renklerdeki yeni modeller deniz, kum ve güneş üçlüsüne çok güzel eşlik edecek gibi duruyor. Saatlerin satış fiyatı daha önceki modellerde olduğu gibi $ 6,500 olarak belirlenmiş.

Bulgari-Diagono-Scuba-3-New-Dial-1.jpg

Benzer Haberler