alexa Bulgari | Octo | Retro | Maserati | GranSport | GranLusso
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bulgari Octo Retro Maserati GranSport and GranLusso

Bvlgari.jpg

İtalya merkezli iki dev markanın iş birliği sonucu Bulgari Octo koleksiyonuna iki yeni model daha eklendi.

Bulgari ve Maserati markaları 2012 yılından beri iş birliği içerisindeler. Geçen zaman zarfında farklı adetlerde limitli modeller ortaya çıkaran ikili, GranSport ve GranLusso isimlerini taşıyan iki yeni model ile bir kez daha saat severlerin karşısına çıktı.

Bulgari-Octo-Retro-Maserati-GranSport-GranLusso-12.jpg

Frankfurt Otomobil Fuarının kapılarını açması ile görücüye çıkan modeller, 41mm kasa çapına sahip. Klasik Octo kasası içerisinde sunulan modellerden GranSport siyah DLC kaplama, GranLusso ise pembe altın kasa içerisinde sunuluyor. Her iki model de 100 metre su geçirmezlik değeri sunuyor.

Bulgari-Octo-Retro-Maserati-GranSport-GranLusso-13.jpg

Jumping Hour fonksiyonun kullanıldığı koleksiyonda dakika göstergesi birebir araç içi hız göstergesinden esinlenilmiş. Kollardan indekslere kadar spor bir otomobil kadranı havası sunan modelde, saat göstergesinin altında Maserati’nin efsanevi Trident logosu yer alıyor.

Bulgari-Octo-Retro-Maserati-GranSport-GranLusso-1.jpg

Modellerin içerisinde otomatik kalibre BVL 262 yer alıyor. Jumping Hour fonksiyonuna sahip mekanizma 4Hz frekansında çalışıyor ve tam kurulumun ardından 42 saatlik güç rezerv süresi sunuyor.

Bulgari-Octo-Retro-Maserati-GranSport-GranLusso-5.jpg

Modellerin üzerinde deri kordon tercih edilmiş. 

Yalnızca Bulgari Butiklerinde yer alacak modeller şimdiden üst segment Maserati kullanıcıları için rezerve edilmiş durumda. DLC kaplamalı versiyon için Liste Fiyatı 12,500 EURO, 18K pembe altın için ise 29,900 EURO olarak belirlenmiş.

Bulgari-Octo-Retro-Maserati-GranSport-GranLusso-14.jpg

Benzer Haberler