alexa Bulgari 2021 Yenilikleri | Yeni Octo Roma | Geneva Watch Days 2021 Yenilikleri
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Bulgari Octo Roma Worldtimer

Octo model ailesinin daha sade üyesi olarak tanınan Octo Roma, Travel Time özelliğine kavuşuyor.

bulgari-octo-roma-worldtimer-1.jpg

Saat dünyasının GMT ve kronograf ile birlikte en kullanışlı komplikasyonları arasında yer alan World Timer, Octo Roma koleksiyonda kendine yer buluyor.

bulgari-octo-roma-worldtimer-2.jpg bulgari-octo-roma-worldtimer-3.jpg

Yeni seri, Worldtimer Black DLC ve Worldtimer Steel Blue Dial olmak üzere iki referanstan oluşuyor.

bulgari-octo-roma-worldtimer-4.jpg bulgari-octo-roma-worldtimer-5.jpg

Yeni modeller 41mm çapında ve 11.35mm yüksekliğinde tasarlanmış kasa ile geliyor. Paslanmaz çelik ve paslanmaz çelik üzere siyah DLC kaplama seçenekleri ile sunulan kasanın ön ve arka yüzünde safir kristal camlar görev yapıyor. Sade ancak modern görüntüleriyle beğeni toplayan kasalar, 100 metre su basıncına dayanabiliyor.

bulgari-octo-roma-worldtimer-6.jpg

Çelik modelde güneş ışını zemin desenli mavi kadran, siyah DLC olanda ise mat siyah kadran yer alıyor. İç içe yerleştirilmiş, zaman dilimi ve 24 saat halkalarıyla gösterim sağlayan kadranlar, karmaşık yapılarına rağmen hemen her ortamda rahatça okunabiliyor.

bulgari-octo-roma-worldtimer-7.jpg bulgari-octo-roma-worldtimer-8.jpg

Yeni model ailesine Caliber BVL257 mekanizma hayat veriyor. Tam kurulumda 42 saate kadar güç rezerv süresi sunabilen otomatik mekanizma, safir kristal cam bölmeli arka kapaktan izlenebiliyor.

bulgari-octo-roma-worldtimer-9.jpg

Mavi kadranlı versiyon (Ref. 103481) paslanmaz çelik metal bilezikle, siyah kadranlı versiyon (Ref. 103486) ise siyah kauçuk kayışla satışa sunuluyor.

Benzer Haberler