alexa GSTB100XA-1A | Chrono Solar Carbon | G-Steel | G-Shock | Casio | İnceleme | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

CASIO G-Shock G-Steel Chrono Solar Carbon Edition (Ref. GSTB100XA-1A)

casio-logo.png

Saat dünyasının kült model aileleri arasında yer alan CASIO G-Shock Koleksiyonu, Ekim ayı içerisinde gerçekleşmesi planlanan WatchTime New York organizasyonu bünyesinde saat severlerle buluşacak yeni bir modele daha kavuştu.

gstb100xa-1a-casio-g-shock-g-steel-chrono-solar-carbon-edition-1-.jpg

Manhattan Gotham Hall – New York’da yapılması planlanan etkinlik dahilinde saat tutkunları ile buluşması planlanan yeni model ileri teknoloji ürünü özellikleri kadar kullanılan yüksek kaliteli malzemeleri ile de dikkat çekiyor.

gstb100xa-1a-casio-g-shock-g-steel-chrono-solar-carbon-edition-3-.jpg

İlk defa, Haziran ayında Las Vegas’ta düzenlenen CoutureTime organizasyonunda boy gösteren model, düşük enerjili Bluetooth ünitesi ile akıllı telefonunuza bağlanıyor. G-SHOCK Connected uygulaması sayesinde otomatik zaman ayarlama ve 300 farklı şehri kapsayan dünya saati gibi özelliklerini kontrol edebildiğiniz model, güneş ışığı ile şarj oluyor.

gstb100xa-1a-casio-g-shock-g-steel-chrono-solar-carbon-edition-5-.jpg

Modelin ileri teknoloji ürünü özelliklerinin yanı sıra, kasa ve bezel gibi kısımlarda kullanılan malzemeleri de dikkat çekiyor. CASIO G-Shock G-Steel Chrono Solar Carbon Edition (Ref.GSTB100XA-1A), paslanmaz çelikten üretilmiş 53.8mm çapa sahip bir kasa içerisinde geliyor. Kasanın ön yüzünde yer alan bezel de karbon malzemeden üretilmiş. Modelin camı da çizilmelere dayanıklı safir kristal olarak tercih edilmiş.

gstb100xa-1a-casio-g-shock-g-steel-chrono-solar-carbon-edition-2-.jpg gstb100xa-1a-casio-g-shock-g-steel-chrono-solar-carbon-edition-7-.jpg

200 metre / 20 bar su geçirmezlik değerine sahip olan modelde LED aydınlatma, Neo-Brite fosforlu kollar, çoklu alarm, kronograf ve geri sayma özellikleri yer alıyor. Model için belirlenen liste fiyatı ise US$600.

gstb100xa-1a-casio-g-shock-g-steel-chrono-solar-carbon-edition-4-.jpg gstb100xa-1a-casio-g-shock-g-steel-chrono-solar-carbon-edition-6-.jpg
Benzer Haberler