alexa Chopard | Alpine | Eagle 41 | Pine | Green | Dial | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Chopard Alpine Eagle 41 Pine Green Dial

Chopard, entegre bilezikli lüks sport saat segmentindeki başarılı temsilcisi Alpine Eagle model ailesine, çam yeşili renk tonu ile dikkat çeken yeni bir kadran ekliyor.

Horobox’ın üçüncü Limited Edition saat projesi için de kanvas görevi üstlenen Alpine Eagle koleksiyonu iki yeni versiyon ile genişliyor. Arkasında yatan tarihi kadar barındırdığı eşsiz detaylarla da kendi segmentinin lider oyuncuları arasında yer alan koleksiyon, çam yeşili kadranlarla donatılmış iki yeni referansa merhaba diyor. 

Yeni seri 41mm çapında ve 9.7mm yüksekliğinde tasarlanmış, modern Alpine Eagle tarzı kasayı kullanıyor. Markanın patentli paslanmaz çelik alaşımı Lucent Steel A223 ve 18K “etik” pembe altın seçenekleri bulunan sportif kasanın her iki yüzünde de safir kristal camlar görev yapıyor. 8 adet düz başlı vida detayıyla süslenmiş yuvarlak bezele ev sahipliği yapan kült kasa, vidalı kurma kolunun da yardımıyla 100 metreye kadar su basıncına dayanıklı üretiliyor. 

chopard-alpine-eagle-41-pine-green-dial-1.jpg chopard-alpine-eagle-41-pine-green-dial-2.jpg

Her iki versiyon da çam yeşili renk tonuyla özellikle bu renge meraklı kullanıcıları memnun edeceğinden emin olduğumuz yeni bir kadranla geliyor. Alp biyotopunu kaplayan ormanlardan ilham alan Alpine Eagle'ın çam yeşili kadranı, kartal gözünün irisini andıran karakteristik çizgili desenede ev sahipliği yapıyor. Horobox Limited Edition serisinde çarpıcı kırmızı tonuyla boy gösteren bu ilginç kadran, bu sefer çam yeşili tonuyla kalpleri fethetmeye hazırlanıyor. 

chopard-alpine-eagle-41-pine-green-dial-3.jpg chopard-alpine-eagle-41-pine-green-dial-4.jpg

Yeni modellerin kalbinde geçmiş modellere de hayat veren Caliber Chopard 01.01-C atıyor. In-house tasarlanıp üretilen 207 bileşenli/31 taşlı otomatik mekanizma 4Hz (28.800vph) frekansında çalışan COSC sertifikalı mekanizma, tam kurulumda 60 saatlik güç rezerv süresi sunuyor. 

chopard-alpine-eagle-41-pine-green-dial-5.jpg

Modele eşlik eden ikonik metal bilezik ise, referansa göre Lucent Steel A223 ve 18K “etik” pembe altın seçenekleri ile geliyor. Yeni modellere ait referans ve fiyat bilgisi ise şöyle:

chopard-alpine-eagle-41-pine-green-dial-61.jpg

298600-3014 Lucent Steel A223 EUR - 16,100

chopard-alpine-eagle-41-pine-green-dial-71.jpg

295363-5007 Etik 18K Pembe Altın - EUR 55,400

Benzer Haberler