alexa Chopard 2023 Yenilikler | Watches and Wonders 2023 Yenilikler
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Chopard Alpine Eagle Cadence 8HF Ref.: 298600-3020

Chopard, entegre bilezikli lüks spor saat segmentindeki başarılı model ailesine eklediği yeni versiyonlarla beğeni topladı. Yakın zamanda sona eren Watches & Wonders 2023 fuarının gözde yenilikleri arasında yer alan modellerden Cadence 8HF mercek altında.

chopard-alpine-eagle-cadence-8-hf-1.jpg

Geçtiğimiz yıllarda geçirdiği kapsamlı yenilenme ile markanın modern-klasik yüzünü temsil eden Alpine Eagle koleksiyonu, ürün grubuna eklenen yeni modeller ile genişlemeye devam ediyor. Watches & Wonders 2023 fuarında ziyaret ettiğimiz markanın göz alıcı yeniliklerinden bugünkü konuğumuz Chopard Alpine Eagle Cadence 8HF.

Yeni model, 41mm çapında ve 9.75mm kalınlığında tasarlanmış, modern Alpine Eagle tarzı kasa ile geliyor. Ultra-hafif özelliği kadar korozyona olan dayanıklılığı ile de bilinen Grade 5 titanyum alaşımından üretilen kasanın ön ve arka yüzünde safir kristal camlar görev yapıyor. 100 metre su geçirmezlik sunan kasanın arka kapağında, modelin ismi de yer alıyor. 

chopard-alpine-eagle-cadence-8-hf-2.jpg

Şık model, aplik indekslere ve baton kollara ev sahipliği yapan, siyah kadranla geliyor. Alp Kartalı’nın göz bebeğinden esinlenerek tasarlanan yüzey formuyla saat dünyasının klasikleri arasına giren kadranın saat 6 hizasında, modele hayat veren kalibreye vurgu yapan dönen ok sembolü göze çarpıyor.

chopard-alpine-eagle-cadence-8-hf-3.jpg

Yeni modele dair en önemli yenilik, kadranın altında yatıyor. Sportif model gücünü, markanın kendi tasarımı ve üretimi olan, Chopard 01.12-C kalibreden alıyor. Yüksek salınımlı mekanik kalibreler arasında sınırları zorlayan 8Hz (57.600vph) çalışma frekansı ile standartları yeniden belirlemeye aday otomatik mekanizma, tam kurulumda sunduğu 60 saatlik verimli güç rezerv süresi ile de beğeni topluyor. COSC sertifikalı kalibre, cam bölmeli arka kapaktan izlenebiliyor.

chopard-alpine-eagle-cadence-8-hf-4.jpg

Chopard Alpine Eagle Cadence 8HF Ref.: 298600-3020, model ailesindeki geçmiş versiyonlardan da aşina olduğumuz, üç parçalı sportif bilezik ile geliyor. Kasa ile aynı Grade 5 titanyum alaşımından üretilen bileziği, Chopard imzalı katlanır klips tamamlıyor. 

chopard-alpine-eagle-cadence-8-hf-5.jpg

Benzer Haberler