alexa Dubai Watch Week 2023 | Chopard Yenilikler | Alpine Eagle
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Chopard Alpine Eagle Summit Collection

Lüks dünyasının duayen ismi Chopard, ikonik model ailesine eklediği yeni modeller ile Dubai Watch Week 2023 organizasyonun yıldızları arasındaki yerini sağlamlaştırdı.

chopard-alpine-eagle-summit-collection-1.jpg chopard-alpine-eagle-summit-collection-2.jpg

Sadece altından üretilen ve kıymetli taşlarla süslenen modeller, markanın “mücevher saat” konseptindeki ustalığını bir kez daha gözler önüne serdi.

chopard-alpine-eagle-summit-collection-3.jpg chopard-alpine-eagle-summit-collection-4.jpg

Toplam dört referanstan oluşan koleksiyonun ortak detayları ise şöyle; tüm modeller 41mm çapında ve 9.7mm yüksekliğinde tasarlanmış, modern Alpine Eagle kasasıyla geliyor. 18K sarı, pembe ve beyaz altın seçenekleri bulunan göz alıcı kasalar, referansa göre değişen şekilde, kıymetli taş işlemelerine yer veriyor. 

chopard-alpine-eagle-summit-collection-5.jpg 

"Golden Peak," "Zinal Blue," "Vals Grey," ve "Pink Dawn" isimlerini taşıyan kadranlar ise, Alp Kartalı’nın irisinden ilham alan deseni, mümkün olan en lüks mertebeye taşıyor.

chopard-alpine-eagle-summit-collection-6.jpg

Yeni modeller, markanın kendi tasarımı ve üretimi olan Caliber 01.15-C mekanizma ile donatılıyor. Tam kurulumda 60 saatlik güç rezervi sunan otomatik mekanizma, safir kristal cam bölmeli arka kapaklardan zevkle izlenebiliyor.

chopard-alpine-eagle-summit-collection-7.jpg chopard-alpine-eagle-summit-collection-8.jpg

Tüm modeller, kasa malzemesine uygun üretilmiş, karakteristik Alpine Eagle tarzı altın bileziklerle geliyor. 

Benzer Haberler