alexa Mustafa Kemal Atatürk | Ata Limited Edition | Coin Watch | Corum | Heritage | Artisans | İnceleme | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Corum Heritage Artisans Coin Watch Ata Limited Edition

corum-logo-new.png

Gemicilik temalı modelleri ile kendine has bir hayran kitlesinin sahibi olan Corum, ikonik Coin Watch serisinden çok özel bir model ile tekrar karşımızda. Ünlü markanın bu seferki teması ulu önder Mustafa Kemal Atatürk.

corum-heritage-artisans-coin-watch-ata-limited-edition-1-.jpg

Lüks saatçiliğin kilometre taşlarından biri sayılan Corum, Cumhuriyet’in 95. yıl dönümünde; adı hem Türkiye Cumhuriyeti hem de dünya tarihine altın harflerle yazılmış, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e sonsuz saygılarını sunuyor. İlk defa 1964 yılında tanıtılan ve markanın sembol model aileleri arasında yer alan Coin Watch, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk adına tasarlanmış 5 adetle limitli özel bir seri olarak üretiliyor.

corum-heritage-artisans-coin-watch-ata-limited-edition-2-.jpg

Yeni model kadranında 22K masif altından üretilmiş bir Ata Lira taşıyor. 43mm çapında ve 7.60mm yüksekliğinde tasarlanan yeni modelde kullanılan Ata Lira Darphane ve Damga Matbaa Genel Müdürlüğü tarafından üretiliyor. Yalnızca beş adetle sınırlı olan koleksiyonun, CO 082 otomatik mekanizması, 4 Hz/28.800vph frekansında çalışıyor ve tam kurulumda 42 saatlik güç rezerv süresi sunuyor. Ön yüzünde yer alan yansıma önleyici kaplamaya sahip çizilmelere dayanıklı safir kristal cam bulunan modelin 18K 3N altından üretilen ayar kolunda ise 0.17 karat değerinde bir pırlanta yer alıyor.

corum-heritage-artisans-coin-watch-ata-limited-edition-3-.jpg

Corum Heritage Artisans Coin Watch Ata Limited Edition, siyah renkteki timsah derisi kayışla birlikte geliyor. Kayışın uç kısmında ise, 18 ayar 3N altından bir toka görev yapıyor.

corum-heritage-artisans-coin-watch-ata-limited-edition-4-.jpg
Benzer Haberler