alexa David Beckham | Born to Dare | Tudor | Brand Ambassador | Marka Elçisi
Horobox

Dk. Okuma Süresi

David Beckham Tudor ve #BorntoDare Kampanyasının Marka Elçisi Oldu

tudor-logo.jpg

Bu sene #Born to Dare imzası ile yeni bir kampanya başlatan Tudor, markanın geçmişindeki izleri günümüze yansıtmayı hedefliyor. Tudor ayrıca “Born to Dare” mottosu ile markanın kurucusu Sayın Hans Wilsdorf’un vizyonunu yaşatmaya devam ediyor. Bu ruh ile yoluna devam eden marka, David Beckham ile yaptıkları iş birliği sonucu artık daha güçlü. 

David-Beckham-Tudor-5.jpg David-Beckham-Tudor-2.jpg

Futbol yaşantısının yanı sıra normal hayatında da birçok kişinin örnek aldığı eski futbolcu David Beckham sayısız başarıya imza attı. Kariyerini sonlandırdığında tam 6 defa Premier League, 2 defa FA Cup ve 1999 yılında UEFA Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırdı.

David-Beckham-Tudor-41.jpg

2 defa FIFA Yılın Futbolcusu Ödülüne aday gösterilen başarılı futbolcu aynı zamanda 2003 ve 2004 yıllarında Google’da en çok arana isim oldu. Bu durumda gösteriyorki futboldaki başarısını özel hayatında da yansıtmayı başaran Beckham, şimdi İsviçre’nin en önemli markalarından birisi Tudor’un marka elçisi oldu. Kim bilir belki ileride David Beckham tercihi modelleri Tudor koleksiyonunda görebiliriz. 
Benzer Haberler