alexa Döttling Fortress | Saat Kutusu | Winder | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Döttling Fortress

horobox_amblem.png

Döttling, yeni Fortress modeliyle güvenlik kasası kavramına yepyeni bir bakış açısı kazandırıyor. Fortress dünyanın en güvenli kasası olma özelliğini sahip olduğu sertifikalarla garantiliyor. VdS/EN 3 – VdS/ EN 5 standartlarında koruma sertifikalarının gerekliliklerini başarıyla yerine getiren kasa olası güvenlik ihlallerine karşı hırsız alarmı ünitesine bağlanabiliyor ve daha da önemlisi sigorta şirketleri bu modelin kullanımı ile 1,000,000$’a kadar zarar tazmini sağlayabiliyorlar.

dottling-fortress-watch-winder-3.jpg

Döttling, Fortress modelinden her güvenlik sertifikası versiyonu için 10’ar adetle limitli üretim yapmayı planlıyor. Kasanın içinde 8 ayrı saat kurma kutusu bulunuyor. Her mekanizma birbirinden bağımsız olarak özel bir bilgisayar programı yardımıyla kontrol edilebiliyor. Bu sayede dönüş yönü ve sayısı saate göre ayarlanabiliyor.

dottling-fortress-watch-winder-2.jpg

Fortress’in içinde ayrıca bir de İspanyol Sediri’nden üretilmiş humidor bulunuyor. Elektronik nemlendirme sistemi Wempe üretimi higrometre ve barometre yardımıyla özel bölmenin her zaman istenen nem ve basınç değerinde kalmasını garanti ediyor. Fortress’in üst bölmesinde ise markanın bir başka önemli modeli olan Colosimo kasaları bulunuyor. Bu iki bölme sayesinde ilaveten 6 saat için daha yer kazanılmış oluyor.

dottling-fortress-watch-winder-1.jpg

dottling-fortress-watch-winder-4.jpg

Döttlinfg Fortress’i’in dış tarafı yüksek kalite dana derisi ile kaplamış. Kişiselleştirmeye çok önem veren marka müşterinin isteğine göre farklı kombinasyon ve renklerde modeller üretebileceğinin altını çiziyor.

Benzer Haberler