alexa Dubai | Watch Week 2023
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Dubai Watch Week 2023

Saat dünyasının majör organizasyonları arasında yer alan Dubai Watch Week, bu sene her zamankinden daha büyük ve kapsamlı bir şova hazırlanıyor.

dubai-watch-week-2023-1.jpg

Ahmed Seddiqi & Sons tarafından kurulan 2015 yılından bu yana iki senede bir düzenlenen etkinlik, seçkin ve rahat atmosferi kadar deneysel ve eğlenceli formatıyla da öne çıkıyor. Bu sene altıncı kez gerçekleşecek olan etkinlik, 16-20 Kasım 2023 tarihlerinde, Dubai’nin finans merkezinde yer alan The Gate’in eşsiz atmosferinde düzenlenecek. 

dubai-watch-week-2023-2.jpg

Toplam 55 marka ile tarihinin en fazla katılımcıya kucak açacak etkinlikte yer alacak isimler ise şöyle; Rolex, Audemars Piguet, TUDOR, Hublot, Chopard, Ulysse Nardin, Girard-Perregaux, Van Cleef & Arpels, CHANEL ve WatchBox, tesis içinde bağımsız alanlarla sergilenecek.  Bunun yanında Akrivia, Armin Strom, Arnold & Son, ArtyA, Bell & Ross, Biver, Bovet, Breitling, Bremont, Christophe Claret, Chronoswiss, Czapek, De Bethune, Dior, DOXA, F.P. Journe, Ferdinand Berthoud, Frederique Constant, GENUS, Grand Seiko, Greubel Forsey, H. Moser & Cie., HYT, ID Genève, Jacob & Co., Konstantin Chaykin, La Fabrique du Temps Louis Vuitton, Laurent Ferrier, Louis Erard, Ludovic Ballouard, MB&F, MING, Moritz Grossmann, Norqain, Oris, Rebellion Timepieces, Remy Cools, RESERVOIR, Ressence, Schwarz Etienne, Speake-Marin, TAG Heuer, Trilobe Saatler, URWERK, Vanguart ve Vyntage da organizasyonda yerini alacak.

dubai-watch-week-2023-3.jpg

Dubai Watch Week Genel Müdürü Hind Seddiqi'nin heyecanla beklenen organizasyona dair açıklamaları ise şöyleydi; "Dubai Watch Week’in altıncısı Curious Confluence'ı ve endüstrilerin kesişimini daha da ileriye taşırken, iş birliği ve kültürel unsurlarla desteklenen etkinliğin şimdiye kadarki en büyük tekrarı olacak şekilde düzenleniyor. Temel hedeflerimiz, sahada neler bekleyebileceğimize öncülük etmeye devam edecek ve etkinlik horolojiyi aştıkça, sunduklarımızı genişletmek ve böylece daha geniş bir kitleye hitap etmek. Bu yıl katılan ortaklarımıza ve markalara minnettarız, şimdiye kadarki en benzersiz ve sürükleyici sürümü oluşturmak için onlarla iş birliği yapmayı dört gözle bekliyoruz. Saat biliminde bir mihenk taşı olan Dubai Watch Week, önemli alanlarda yükselen oyunculara öncülük etmeye, sektörümüzü daha da yükselten girişimleri desteklemeye ve Dubai'nin vizyonu doğrultusunda küresel bir kültür merkezi olarak sağlamlaşmaya devam edecek."

dubai-watch-week-2023-4.jpg

Etkinliğe katılımın ücretsiz olduğunu hatırlatalım zira bir şekilde bölgeye seyahat planınız veya ulaşma şansınız varsa, mutlaka katılmanızı öneriyoruz. Bunun yanında Horobox ekibi olarak bizler de Dubai Watch Week 2023’e katılacak ve tüm yeni modelleri ve gelişmeleri sizlere aktarmak için orada olacağız.

Benzer Haberler