alexa Arachnophobia | MB&F | Wall Clock | Table Clock | 10. Yıl Anısına Özel | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Duvar ve Masanızdaki Örümcek "MB&F Arachnophobia"

MBF-logo-son.png

Kuruluşlarının 10. yılı anısına çıkarılan bu özel parça, tasarımından mekanizmasına kadar kendinden söz ettirecek cinsten. Daha önce de Music Machine, Robot Clocks ve Star-Wars TIE-Fighter Music Box gibi kol saati dışında işler de yapan marka bu kez MB&F Arachnophobia ile karşımızda.

MB-F-Arachnophobia.jpg

Yazının geri kalanında ondan kısaca örümcek diye bahsedeceğim.

MB-F-Music.jpg

Music Machine

MB-F-Music-Machine-3-555.jpg

Star-Wars TIE-Fighter Music Box

MB-F-Starwars.jpg

Robot Clocks

Bacakları tam açıldığı zaman 40 cm boyuna ulaşan örümcek masa saati olarak kullanılabildiği gibi alt kısmında bulunan eklenti sayesinde duvara da yerleştirilebiliyor.

Düşünsenize gece vakti duvarınızda tik-tak sesleri çıkaran kocaman bir örümcek var. Fakat daha yakından baktığınızda 218 parçadan oluşan bir sanat eseri sizi karşılıyor.

MB-F-Masa-Saati.jpg MB-F-Duvar-saati.jpg

Örümceğin kalbinde ise modifiye edilmiş L’Epee 1839 mekanizma bulunuyor. 8 günlük güç rezervi sunan mekanizmayı kurmak için ise özel bir anahtar gerekiyor.

8 ayağı bulunan örümceğin iki farklı  versiyonu bulunuyor; black edition ve gold edition. Siyah versiyon 1 kg ağırlığında iken altın olan 2 kg ağırlığında.

Eğer korkunç ve bir o kadar da çekici olan bu örümceğe  sahip olmak isterseniz siyah olan için 15,300 CHF, altın olan için ise 17,200 CHF’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

MB-F-Siyah.jpg MB-F-ALtin.jpg
Benzer Haberler