alexa En Değerli Saatinizin Hikayesi | Horobox Inside | Horobox | Ritz Carlton
Horobox

Dk. Okuma Süresi

En Değerli Saatinizin Hikayesi

Saat tutkunlarını bir araya getirmek ve özenle hazırlanmış etkinlikler çerçevesinde hep beraber güzel vakit geçirmek için kurulmuş olan Horobox Inside grubu, geçtiğimiz günlerde üçüncü buluşmasını gerçekleştirdi. İstanbul’un gözde mekanlarından Ritz-Carlton’ın kral dairesinde gerçekleşen buluşmada, grup üyelerinin en özel saatleri ve bu saatleri özel kılan hikayeleri paylaşıldı.

horobox-inside-ritz-carlton-event-12-.jpg horobox-inside-ritz-carlton-event-2-.jpg

horobox-inside-ritz-carlton-event-11-.jpg

28 Kasım tarihinde gerçekleştirdiğimiz etkinlikte, tanıdık simaların yanı sıra aramıza yeni katılan dostlarımızla da bir araya gelme fırsatı bulduk. İstanbul’un eşsiz boğaz manzarası ile ünlü gözde otellerinden Ritz Carlton’ın kral dairesinde misafir ettiğimiz konuklarımız ile içkilerimizi yudumlarken, koyu saat sohbetlerine dalarak günün stres ve yorgunluğundan uzaklaşma şansı yakaladık.

horobox-inside-ritz-carlton-event-19-.jpg horobox-inside-ritz-carlton-event-22-.jpg

horobox-inside-ritz-carlton-event-24-.jpg

Yakın zamanda koleksiyonlarımıza eklediğimiz yeni modelleri birbirimizle paylaşırken, gelecekte almayı düşündüğümüz saatler konusunda fikir alışverişi yapmayı da ihmal etmedik. Kokteyl eşliğinde yaptığımız sohbetlerde yeni üyelerimizle kaynaşıp onların saat zevki konusunda da fikir sahibi olduk.

horobox-inside-ritz-carlton-event-28-.jpg

Kokteylin ardından, Ritz Carlton’un etkinliğimiz için özenle hazırladığı lezzetlerin tadına baktık.

horobox-inside-ritz-carlton-event-27-.jpg

Horobox Inside grubunun üçüncü buluşmasındaki konumuz “ En Özel Saatiniz ve Hikayesi” idi. Her biri sıkı birer saat tutkunu olan üyelerimiz, teker teker en özel saatlerinden ve o saatleri özel kılan hikayelerinden bahsetti.

horobox-inside-ritz-carlton-event-34-.jpg horobox-inside-ritz-carlton-event-8-.jpg

Bizleri çoğu zaman espri ve kahkaha dolu anlarla buluşturan hikayeler, bazen de zamanda keyifli bir yolculuğa çıkardı. Edinebilmek için sadece fiyatını ödeyebilecek durumda olmanın yetmediği nadir modellerden, nefretle başlayıp aşka dönüşen marka tutkusuna kadar uzanan hikayeler eşliğinde geçen eğlenceli saatlerin ardından, koyu saat sohbetlerimiz tüm hızıyla devam etti.

horobox-inside-ritz-carlton-event-5-.jpg

Yaklaşan SIHH ve Baselworld fuarlarından beklentilerimizi de dile getirdiğimiz buluşmada, bir Horobox klasiği olan bilek pozunu ve grup fotoğrafını çekmeyi de unutmadık.

horobox-inside-ritz-carlton-event-37-.jpg

Saat tutkunlarını aynı çatı altında toplamak ve bizleri bir araya getiren saat hobimizi paylaşarak daha keyifli hale getirmek için kurduğumuz Horobox Inside’ın üçüncü buluşmasını da bu şekilde geride bırakmış olduk. Bizleri yalnız bırakmayan ve özel saatleri ile olduğu kadar eşsiz hikayeleri ile de gecemize renk katan dostlarımıza buradan bir kez daha teşekkür ediyor, bir sonraki buluşmamızda görüşmek üzere diyoruz.

horobox-inside-ritz-carlton-event-36-.jpg

Horobox Inside grubunun bir parçası olmak ve sizinle aynı tutkuya gönül vermiş saat severlerle bir araya gelmek isterseniz, inside@horobox.com adresine bir e-mail atmanız yeterli.

Benzer Haberler