alexa Entropia x Horobox Buluşması
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Entropia & IWC x Horobox Buluşması

Horobox Inside ekibi ve Horobox WhatsApp grup üyeleri, Entropia ev sahipliğinde geçen mükemmel bir etkinlikle bir araya geldi.

Horobox olarak kurulduğumuz ilk günden buna ülkemizde saat hobisinin doğru anlaşılmasına, paylaşılmasına ve bu anlamlı hobinin hak ettiği kalitede yaşanmasına katkı sağlamak için girişimlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Hobilerin paylaştıkça artmasından yola çıkarak aynı çatı altına topladığımız gerçek saat tutkunlarını bir araya getirmeyi hedefleyen özel etkinliklerimiz, bu konuda bizlere her gün yeni kapılar açmaya imkan sağlarken değerli dostlukların gelişmesine de zemin hazırlıyor.

entropia-horobox-bulusmasi-15.jpg entropia-horobox-bulusmasi-16.jpg

 entropia-horobox-bulusmasi-11.jpg entropia-horobox-bulusmasi-12.jpg

Bu kapsamda düzenlediğimiz en son etkinliğimiz ise, değerli üyelerimizi IWC’nin görkemli dünyasıyla bir kez daha tanıştırdı. Club Entropia Boutique’in eşsiz ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada, köklü markanın yenilikleri kadar birer kült haline gelen efsane modelleri de Horobox Inside ve Horobox WhatsApp grup üyelerinin beğenisine sunuldu.

 entropia-horobox-bulusmasi-7.jpg entropia-horobox-bulusmasi-8.jpg

entropia-horobox-bulusmasi-9.jpg entropia-horobox-bulusmasi-10.jpg

Lüks alışverişin sadece ülkemiz için değil artık dünya genelinde vazgeçilmez lokasyonlardan kabul edilen Nişantaşı’nda yer alan Entropia Multi-Brand Boutique’de gerçekleşen etkinlikte, değerli üyelerimiz birbirinden özel IWC modellerinin yanı sıra butiğin seçkin atmosferini ve lüks saat deneyiminin en önemli parçalarından biri olan kaliteli servis hizmetini de deneyimleme fırsatı yakaladı.

entropia-horobox-bulusmasi-17.jpg entropia-horobox-bulusmasi-18.jpg

entropia-horobox-bulusmasi-19.jpg entropia-horobox-bulusmasi-20.jpg

Bu güzel gece için öncelikle mükemmel ev sahipliğinden ötürü Club Entropia Boutique’e, IWC Schaffhausen – Türkiye’nin değerli ekibine ve katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyor, sizleri bu muhteşem geceden görüntülerle baş başa bırakıyoruz.

entropia-horobox-bulusmasi-21.jpg entropia-horobox-bulusmasi-22.jpg

entropia-horobox-bulusmasi-23.jpg entropia-horobox-bulusmasi-24.jpg

Benzer Haberler