alexa IWC ve Facebook İş Birliği | Portugieser | Facebook Chatbot
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Facebook ve IWC İş Birliğiyle

IWC ve Facebook, yeni bir dijital proje için güçlerini birleştirerek markanın yenilenen Portugieser koleksiyonunu tanıtıyor. Facebook Chatbot, online müşterilerle IWC’yi birbirlerine daha da yakınlaştırarak, yeni koleksiyon sunumunun ayrılmaz bir parçasını oluşturuyor.

iwc-facebook-in-cooperation-1.jpg

Kullanıcılarla marka arasındaki dijital iletişimi güçlendirecek yeni bir yol... IWC ile Facebook Messenger ekibi ve Creative Shop arasındaki bu iş birlikçi proje saatseverlere, IWC butik deneyiminin, sanal danışmanla mesajlaşma yoluyla birebirini yaşama fırsatı veriyor.

iwc-facebook-in-cooperation-2.jpg

Chatbot kullanıcıları, lüks saatçinin yeni koleksiyonunu ilk keşfedenler arasında. Saatseverler, kendi yanıtlarına göre kişiye özel öneriler isteyebilmenin yanı sıra, özel klipler sayesinde modelleri dijital olarak deneyebiliyor. Platform, gelecekte belirli bir tarih için seçilen 10 butikten biri için randevu almak, doğrudan bir özel danışmanla iletişime geçmek, satın almak veya ön sipariş vermek gibi işlemler için kullanılabiliyor.

iwc-facebook-in-cooperation-5.jpg

Şimdilik sadece İsviçre, Almanya, Fransa, İngiltere, İtalya, ABD ve Singapur’da https://m.me/IWCwatches linki pilot olarak çalışsa da yakın zamanda farklı ülkelerden de katılım sağlanabilecek.

iwc-facebook-in-cooperation-3.jpg iwc-facebook-in-cooperation-4.jpg

Facebook ve IWC bu projeden daha önce, Ağustos 2019’da Silver Spitfire’ın keşif gezisini dünya çapında mümkün olduğunca çok kişiyle paylaşma projesi için iş birliği yapmıştı. İki marka, Silver Spitfire’ın göklere yükselişini gerçek zamanlı olarak seyircilerle paylaşmıştı. 200.000’den fazla izleyici, Facebook’un çevrimiçi ve mobil platformlarından akışa girerek, binlerce kişiyse Paris-CDG Havalimanı’ndaki ekranlardan izlemişti.

Benzer Haberler