alexa Crazy Hours | Franck Muller | 15th Anniversary Collection | Master of Complications | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Franck Muller Crazy Hours 15th Anniversary Collection

franck-muller-logo-new-2.png

Frank Muller, 2000li yıllara damgasını vuran ikonik koleksiyonu Crazy Hours’un 15. yılı anısına tasarladığı yeni ürün grubunu tanıttı.

franck-muller-crazy-hours-15th-anniversary-collection-1-.jpg

Crazy Hours Koleksiyonu ilk defa 2003 senesinde tanıtılmış ve o zamanda kadar benzeri yapılmamış kadran dizilimi ile büyük ilgi çekmişti. Kadranda yer alan 12 adet saat markörünün saat yönüne göre olan dizilimini bozup, markörleri alışılmışın dışında bir sırayla tekrar yerleştiren kadranıyla dikkat çeken ilginç koleksiyona, jumping hour özellikli otomatik bir mekanizma hayat veriyordu.

franck-muller-crazy-hours-15th-anniversary-collection-6-.jpg

“Master of Complications” olarak da tanınan Franck Muller, ikonik koleksiyonunun 15. yılı anısına yepyeni bir ürün grubuyla boy gösterdi. Yeni modellerin satışı markanın 23 farklı lokasyonda yer alan butiklerinde ve seçkin saat mağazalarından gerçekleşecek.

franck-muller-crazy-hours-15th-anniversary-collection-4-.jpg

Koleksiyonun imzası haline gelen ve üniseks duruşuyla hem erkek hem de kadın kullanıcılara hitap eden Cintrée Curvex kasa, 39.60mm x 55.40mm, 36.00mm x 50.40mm ve 32.10mm x 45.10mm olmak üzere üç farklı boyutta tasarlanmış. Elmas ilaveli de tercih edilebilen kasalar paslanmaz çelik veya 18K pembe altın seçeneklerine sahip. Mavi, gri ve klasik desenli Guilloché beyaz olmak üzere üç farklı kadran rengi ile gelen modeller, uygun tonlarda hazırlanmış timsah derisi kayışları ile birlikte toplam 40 farklı alternatif ile satışa sunuluyor.

franck-muller-crazy-hours-15th-anniversary-collection-2-.jpg franck-muller-crazy-hours-15th-anniversary-collection-5-.jpg

franck-muller-crazy-hours-15th-anniversary-collection-3-.jpg

Benzer Haberler