alexa Frederique Constant | Runabout | Riva
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Frederique Constant Runabout Riva

frederique-constant-logo.png

Frederique Constant, Runabouts koleksiyonuna iki yeni model daha ekledi. Riva Boats ile iş birliklerine 2009 yılında başlayan marka, günümüze kadar olan süre zarfında bazı limitli üretim modellere yer vermişti. En son duyurulan model ise iki farklı kadran rengi ve versiyon başına 2888 adetlik limitli üretimle geliyor.

42mm kasa çapına sahip modeller paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş. Ön yüzünde safir cama yer verilen modelin arka yüzünde Riva Historical Society bayrağının işlemesi yer alıyor. Frederique Constant Runabout Riva modeli için su geçirmezlik değeri 50 metre.

Frederique-Constant-Runabout-Riva-2.jpg

Frederique Constant Runabout Riva gümüş ve siyah olmak üzere iki farklı kadran rengi ile satın alınabiliyor. Kollarda ve indekslerde SuperLuminovanın kullanıldığı model, hem gün ışığında hem de karanlık ortamlarda üst düzey okunabilirlik vaat ediyor.

İkinci zaman dilimini okumaya yarayan GMT fonksiyonu ve tarih penceresi gibi kullanışlı komplikasyonları içerisinde bulunduran model, gücünü otomatik kalibre FC-350’den alıyor. 4 Hz frekansında çalışan mekanizma tam kurulumun ardından 38 saatlik güç rezerv süresi sunuyor. 

Frederique-Constant-Runabout-Riva-3.jpg

Lacivert ya da kahverengi deri kordon ile gelen modele, paslanmaz çelik toka eşlik ediyor. Daha önceki iş birliklerinden alıştığımız üzere, ahşap kutunun içerisinde Runabout Boat’un minyatüre edilmiş hali yer alıyor. Frederique Constant Runabout Riva için Amerika liste fiyatı $1,795 olarak belirlenmiş.

Benzer Haberler