alexa Glashütte | Original | Pavonina | GO
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Glashütte Original Pavonina

glashutte-original-logo.png

Saat endüstrisinin Alman menşeli majör isimleri arasında yer alan Glashütte Original, 2013 yılından bu yana koleksiyonunda yer verdiği kadın kullanıcılara yönelik ürün grubu Pavonina Collection model ailesine katılan yeni versiyonları saatseverlerle buluşturdu.

Glashutte-original-pavonina-7.jpg

Minimalist tasarımları, ileri teknoloji ürünü mekanizmaları ve kusursuz detay işçiliği ile saat dünyasının özgün markaları arasında yer alan Glashütte Original, 2013 yılından bu yana kadın koleksiyonu altında yer alan Pavonina ürün grubuna eklediği yeni modeller ile göz kamaştırıyor. Tamamen kadın zevkine yönelik şekilde hazırlanan koleksiyon, farklı kadran alternatifleri ve renkli kayış opsiyonları ile her zamankinden daha kişiye özel seçenekler sunuyor. Alman menşeli marka, yeni koleksiyonla beraber duyurduğu on-line kayış tasarlayıcı ve gravür seçenekleri ile kişiselleştirme konusunu bir adım öteye taşıyor. Yeni Pavonina modelleri ile beraber sunulan bu hizmetlere markanın web sitesinden direkt ulaşılabiliyor.

Glashutte-original-pavonina-3.jpg

Kayış konfigüratörü ile yeni Pavonina modellerinden beğendiniz bir versiyon için kayış tasarlayabiliyorsunuz. Ayrıca önceden aldığınız saatiniz için de yeni bir kayış tasarlayıp sipariş etmeniz de mümkün. Glashütte Original Pavonina modellerinde kullanıcı dostu pratik kayış değiştirme sisteminin yer aldığını da hatırlatalım. Koleksiyona eklenen yeni kadran alternatifleri ve kayış konfigüratörü ile birlikte 20’den fazla Pavonina modeli oluşturmak mümkün.

Glashutte-original-pavonina-5.jpg

Modellerin düz ve parlak tasarlanan arka kapağı da sunulan gravür hizmetiyle saatin kişiselleştirilmesine imkân veren diğer önemli unsur olarak karşımıza çıkıyor. Markanın web sitesinde detaylı bir şekilde anlatılan bu hizmete ulaşmak için http://engraving.glashuette-original.com linkine tıklamanız yeterli. Çiçek desenlerinden fevkalade ince bir işçilikle hazırlanmış motiflere uzanan alternatiflerin yanı sıra 6 farklı font seçeneği ile sunulan kısa metin işlemesini de mümkün kılan gravür hizmeti ile türünün tek örneği Pavonina saate kavuşmak gayet kolay.

Glashutte-original-pavonina-6.jpg

2013 yılında bu yana markanın kadın koleksiyonunda yer alan Pavonina ürün grubu, 1920ler’den ilham alan minder (cushion) formunda tasarlanmış bir kasa ile sunuluyor. 2017’nin ilk yarısında ürün grubuna eklenen yeni versiyonlar ise kahverengi, roz, altın beji, kırmızı, antrasit, turkuaz, pembe, turuncu ve lacivert renk kadran seçenekleri ile göz dolduruyor. Tamamı markanın Pforzheim – Almanya’da yer alan fabrikasında el işçiliği ile imal edilen kadranlar, kişiye özel kayış opsiyonları ile birlikte en seçici kadın kullanıcıları bile memnun edebilecek geniş bir ürün yelpazesi oluşturuyor.

Glashutte-original-pavonina-2.jpg

Hem yenilikçi hem de cesur bir profil sergileyen koleksiyonda yer alan modeller markanın kendi tasarımı ve üretimi olan Caliber Ref. 03-02 mekanizma ile hayat buluyor. Manyetik ortamlardan etkilenmeyecek şekilde izole edilen Quartz mekanizma, ana gövdesi üzerinde yer alan karakteristik Glashütte motifleri ve gümüş üzerine altın işlemeli Glashütte logosu ile kalite ve detaylara verilen önemi vurguluyor.

Benzer Haberler