alexa Chronofighter | Graham | Vintage | GMT | Baselworld 2017
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Graham Chronofighter Vintage GMT

wm7-graham-.jpg

Yaklaşan Baselworld 2017 öncesi Graham markasından bir model duyurusu daha geldi. Markanın ikonik tepe tasarımına sahip Chronofighter Vintage GMT modeli, 4 farklı kadran rengiyle saatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Graham-Chronofighter-Vintage-GMT-2CVBC-B15A.jpg          

2. Dünya Savaşında hava kuvvetleri tarafından kullanılan Bomb Timer kronometrelerden ilham alan karakteristik kurma kolu ile tanınan marka, retro detaylar sunan yeni bir seri tanıttı. 

44mm paslanmaz çelik kasaya sahip modeller, yansıma önleyici kaplamaya sahip bombeli safir kristal cama sahip. Saatin bezelinde siyah seramik malzeme tercih edilmiş. Modelin su geçirmezlik değeri ise 100 metre olarak belirlenmiş.

Graham-Chronofighter-Vintage-GMT-2CVBC-C01A.jpg

Graham Chronofighter Vintage GMT, dört farklı kadran renginde hazırlanmış. Siyah, mavi, kahverengi ve yeşil renklerde sunulan model, tarih, GMT ve kronograf fonksiyonlarını içerisinde barındırıyor. Modelin big date tarzında tasarlanmış tarih penceresi de saat 12 konumunda bulunuyor.

Graham-Chronofighter-Vintage-GMT-2CVBC-G01A.jpg Graham-Chronofighter-Vintage-GMT-2CVBC-U02A.jpg

Saat gücünü Caliber Ref. G1733’ten alıyor. 4Hz hızında çalışan 28 taşlı otomatik mekanizma, tam kurulumda 48 saatlik güç rezervi sunuyor. 

Saatin üzerinde kadran renkleri ile uyumlu dana derisi kordon bulunuyor. Dana derisi kordonlara paslanmaz çelik toka eşlik ediyor. 

Benzer Haberler